Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
vinil ve roll up baskı

vinil ve roll up baskı

Üsküdar Vinil baskı

Açık hava reklam sektöründe En fazla kullanılan dijital baskı bir çok yöntemle yapılmaktadır. Bunların başında vinil baskı gelir. Özellikle dış mekanlarda görmeye alıştığımız açık hava reklamlarının büyük çoğunluğu bu yöntem ile yapılmaktadır. Büyük ilanlar, totemler, yön bildiren levhalarda kullanılan baskılar hep vinil baskı ürünüdür.

Vinil içi çarpraz örgülü üzeri pvc kaplanmış dayanıklı ve genellikle reklam sektöründe kullanılan dijital baskı sektörünün en önemli malzemelerindendir. Değişik ölçü ve gramajlarda bulunan malzeme kullanıldığı alan için doğru seçilirse çok dayanıklı, uzun ömürlü ve ucuz dijital baskı malzemesidir.

Üsküdar Roll up baskı

Roll UP Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Rolluplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır. Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır. Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rollup üzerine monte edilir.

Roll Up alimünyum gövdeden oluşur hafif kullanışlı ve özel çantalı, kendi içine sarılan özel mekanizmalı olduğu için her yere kolayca taşınıp yeniden kurulabildiğinden dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen stand türüdür.

 

 

Bizden Teklif Alın