Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar 3d duvar kağıdı

Üsküdar 3d duvar kağıdı

Üsküdar 3d duvar kağıdı

3 boyutlu görselleri ile yapıldıkları yere ayrı bir derinlik ve görsel şölen katan 3d duvar kağıdı modelleri günümüzde hem Türkiye'de hem de dünyada milyonlarca evin duvarlarını süslemeye devam ediyor. Bu ürünlerin başında özel tasarımlarla zenginlik sunan 3d duvar kağıtları öncülük ediyor

Kişiye özel duvar kağıtları. Seçtiğiniz görsel talep ettiğiniz ölçü ve özelliklerde üretilir.

Duvar dekorasyonunda önemli bir unsur olan dijital baskı duvar kağıtlarında sınır yok. Doğadan manzaralar, uzaydan gezegenler, uçaklar, arabalar aklınıza ne gelirse duvarınıza kaplayabilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıdı.

Poster 3D Duvar Kağıtları Nedir?

Duvar kağıdından farklı olarak poster duvar kağıtları belli bir ölçü ile hazırlanır ve tam bir görsel içerir. Duvar kağıtları için desen, poster kağıtlar için görsel tanımı yapılabilir. Çeşitli kategorilerde çok sayıda modeli bulunan poster duvar kağıtları, standart ölçülerde olabileceği gibi istenen ölçülerde de hazırlanabilmektedir. Poster duvar kağıdın da önemli olan baskı kalitesi ve baskının yapıldığı malzemenin kalitesidir. Poster duvar kâğıdı modellerine baktığınızda çok sayıda kategori görebilirsiniz. Bu kategoriler altında yer alan onlarca görsel ya da desenden birini tercih edebilir; kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

 

Poster 3D Duvar Kağıdı Nerelerde Kullanılır?

 

Poster duvar kağıtları evlerde ve ofislerde her duvarda kullanmak için uygun yapıdadır. İstenilen ölçüde hazırlanabiliyor olması bu bakımdan önemli bir avantaj kabul edilebilir. Daha çok gömme duvarlarda ve tamamı düz olan (girinti-çıkıntı olmayan) duvarlarda kullanmaya uygundur. Görselin pürüzsüz görünmesi bakımından bu husus önemlidir. Poster 3D duvar kağıtları, uygulandıkları evlere ve ofislere derinlik, genişlik ve şıklık katacaktır. Özellikle derinlik kategorisinde yer alan görseller, temalarından dolayısıyla başka bir mekana açılan bir kapı imajı yaratabilmektedir.

 

gerecektir. Seçilen malzemenin metrekare fiyatı ile girmiş olduğunuz ölçü otomatik olarak hesap edilecek ve karşınıza siparişinizin tutarı çıkacaktır.

 

Poster Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilecekler

 

Uzun yıllar kullanacağınız bir poster duvar kağıdının kaliteli olması en öncelikli husustur. Kağıdın duvarınızda sorunsuz bir şekilde sabit durabilmesi, yırtılmalar ve zedelenmeler olmaması kaliteyle doğrudan ilişkilidir. Kaliteli olmasının yanında ortalama bir fiyata sahip olması gerekir. Piyasadan çok ucuza verilen ürünler satın almak ilerde sorun yaşamanıza neden olabilir. Poster 3D duvar kağıdını aldığınız firmanın sizlere sunduğu hizmetleri de değerlendirmeyi unutmamalısınız. Ürünleri için garanti vermesi, sipariş oluşturma aşamasının kolay anlaşılır olması oldukça önemlidir. Siparişin ücretsiz kargo ile tarafınıza kısa bir süre içinde ulaştırılması da dikkat edilebilecek bir diğer husustur. Siparişler için ödeme yöntemlerini de iyi değerlendirmelisiniz. Üsküdar ofset ten  poster duvar kağıdınızı en iyi kaliteyle en uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. 

 

 

Bizden Teklif Alın