Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
dijital baskı ve matbaa üsküdar

dijital baskı ve matbaa üsküdar

ÜSKÜDAR OFSET  DİJİTAL BASKI  VE MATBAA

2009 yılında İstanbul'da kurulan Üsküdar Ofset 15 yılı aşan tecrübesiyle DİJİTAL BASKI ve MATBAA işlerinizde çözüm ortağınızız.
Yüksek teknoloji ile yüksek kalitede OFSET BASKI tekniği ve DİJİTAL BASKIda Türkiye pazarının lider firması konumundayız.

DİJİTAL BASKI ve MATBAA deyince akla gelen firmalardan biri olan Üsküdar Ofset müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Üsküdar Ofset işlerinde deneyimli ustalarımız ve en iyi grafik uzmanlarımızla işlerinizi tasarımdan uygulamaya kadar yapıyoruz size sadece sipariş vermek ve sandalyenize yaslanarak keyfinize bakmak kalıyor.

Dijital baskı işleri

Folyo baskı, Folyo baskı uygulamaları, One way vision  baskı, One way vision  baskı uygulamaları, Rull up, Vinil baskı, Vinil Baskı uygulamaları, Kanvas baskı, Tabela Sistemleri  ve vb. işlerinizde size çözüm ortağınızız.

Matbaa İşleri

Kartvizit, Antetli kağıt, Cepli Dosya, Zarf çeşitleri, Katalog, Broşür, Föy, El ilanı, İnsert,Karton çanta, Çeşitli form ve avrak, Sticker, Etiket, Magnet, Oto paspas, Afiş, Davetiye, Dijital baskı, duba, FOTOKOPİ vb işlerinizde size çözüm ortağınızız.

Kartvizit, Antetli kağıt, Cepli Dosya, Zarf çeşitleri, Katalog, Broşür, Föy, El ilanı, İnsert,Karton çanta, Çeşitli form ve avrak, Sticker, Etiket, Magnet, Oto paspas, Afiş, Davetiye, Dijital baskı, duba

DİJİTAL BASKI ve MATBAA işlerini Üsküdar ve çevresi başta olmak Üzere, Kadıköy,  Bostancı, Ümraniye, Beykoz, Çengelköy, Maltepe, Ataşehir, Pendik , kartal, Eminönü, Beşiktaş, kısacası istanbu ve Türkiyenin her yerine hizmet vermekteyiz.

Bizden Teklif Alın