Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
üsküdar matbaa

üsküdar matbaa

Üsküdar Matbaa

Üsküdar Katalog bir firmanın ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için kullandığı basılı yayın tarzında reklam şeklidir. Katalog  ürün tanıtımının firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmasıdır.

Tel Dikiş, omega dikiş, amerikan cilt şeklinde kataloglar yapılabilir. Sayfa sayısı ve kağıt gramajı katalog fiyatlarında etkileyici unsurlardur.

Grafik tasarım fiyatı ayrıca eklenir.

Üsküdar Magnet  Yapımında farklı malzemeler kullanılan, arka kısmı mıknatıslı olup metal objelere yapışma özelliği olan, hem dekoratif olarak hem de reklam yapma amacıyla kullanılan ürünlere magnet denir. Genellikle promosyon olarak dağıtılan magnetler, artık vazgeçilmez reklam araçları arasındadır. Magnet baskısı için daha çok 270 gram kuşe kağıt kullanılırken, 300 gram Amerikan Bristol ile basılmış magnetler daha şık ve kaliteli durmaktadır. Görsel çalışma öncelikle bilgisayar ortamında hazırlanır ve daha sonra baskıya verilir

Üsküdar Acil Kaşe nedir, Nasıl yapılır, Acil Kaşe yapımında ne tür malzemeler kullanılır? Kaşe onay aşamasına gelen dökümanlar için mutlaka kullanılması gereken kanuni bir zorunluluktur. Bunun yanında kaşe, resmi yazışmalarda dökümanların altında şirket kimliğimizi çok çabuk ifade edebildiğimiz pratik bir araçtır. Kaşe, dökümanın bizim tarafımızdan onaylandığını ifade etmekte kullanılır.

Kaşe çeşitleri 

ACİL KAŞE
Ahşap ve saplı kaşeler en eski kaşe örneklerinden biridir. Üzerinde mürekkep bulunan bir stampaya bastırılarak mürekkep alması sağlanır. Otomatik kaşeler Otomatik kaşeler mürekkebi kendi üzerinde ve tek basışta mürekkeplemeyi ve baskıyı sağlayan oldukça pratik kaşe lerdir. Bunlara örnek olarak Sırdaş kaşeleri verebiliriz. Otomatik sırdaş kaşeler, çeşitli renk, ebat ve şekilde kullanımına sunulmaktadır. Kaşe nasıl yapılır. Kaşe nasıl yapılır dediğimizde aslında kaşenin metin yazılı olan kaşe lastiği kısmı akla gelmektedir. Öyle ise kaşe lastiği nasıl yapılır demek daha doğru olur. Kaşe lastiği yapımında, kaşe lastiğine uygun polimer malzemesi kullanılır. Uygulanacak metin önce yazılır. Basılan metin daha sonra film üzerine Kaşe yapımında kullanılan özel lazer yoluyla pozlandırılır. Daha sonra bu pozlandırılmış negatif filmler yine özel cihazlar yardımıyla sıvı polimeri pozlandırarak kaşe metinlerinin küçük bir tabela şeklinde lastik üzerine uygulanmasını sağlar. Daha sonra bu tabela kesilip COLOP kaşe lere monte edilir ve kaşeniz kullanıma hazırdır. . .

Acil Kaşe Modelleri ve Kaşe Markaları

 Cep Kaşe – Sırdaş Kaşe – Trodat Kaşe – Colop Kaşe – Numaratörlü Kaşe – Acil Kaşe – Lazer Kaşe – Flash Kaşe

Kaşe Yaptırmak için yapmanız Gereken Tek şey Bizi Aramak : Üsküdar Ofset : 0505 039 13 39

Üsküdar  Matbaa Kaşe Hizmeti

Ümraniye  Matbaa Kaşe Hizmeti

Kadıköy Matbaa Kaşe Hizmeti

Ataşehir Matbaa Kaşe Hizmeti

Bağlarbaşı  Matbaa Kaşe Hizmeti

Acele Kaşe Hizmeti

Acil Kaşe Hizmeti

Bizden Teklif Alın