Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
ayaklı reklam panosu

ayaklı reklam panosu

Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı Reklam Panoları markanızın pazarlama mesajlarını verebilmek için kullanılabilecek en etkili yollardan biridir. İç ve dış mekanlarda her tür mesajınızı kolaylıkla aktarabileceğiniz bu pazarlama ürünü hem görünürlüğünüzü hem de karlılığınızı arttırabilir.

Ayaklı Reklam Panosunda kullanım alanına göre değişiklik gösteren boyut seçenekleri mevcuttur. 21x29.7cm(A4) Ayaklı Reklam Panosu29.7x42cm(A3) Ayaklı Reklam Panosu35x50cm Ayaklı Reklam Panosu50x70cm Ayaklı Reklam Panosu70x100cm Ayaklı Reklam Panosu seçenekleri ile her mekânda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Örneğin, mağaza/ofis içerisinde kullanılacak bir ayaklı reklam panosu için A4 Ayaklı Reklam Panosu boyutunu tercih ederken, etkinlik/fuar için 70x100cm Ayaklı Reklam Panosu  boyutunu kullanabilirsiniz. Ayrıca mat Ayaklı Reklam Panosu  veya parlak Ayaklı Reklam Panosu görünüm seçeneği ile tasarımınıza en uygun baskıyı da kolayca yaptırabilirsiniz.

Bu ürünün en önemli avantajı insanlara daha net ve çarpıcı görüntüyü verebilmesidir. Ayaklı Reklam Panosu baskısında basım kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Üsküdar ofset matbaa avantajları ile en kaliteli ürüne en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın