Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
bez çanta

bez çanta

İSTANBUL BEZ ÇANTA

Reklam amaçlı kullanabileceğiniz en iyi ürünlerden bir taneside şüphesiz bez çantalardır. Bez çantalar taşıma açısından hem şık görünüşü hem de sağlam olması yönünden oldukça tercih edilen bir üründür.  Bez çanta, geri dönüşümlü, uzun ömürlü, çevre dostu ve her geçen gün kirlenen dünyada plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çantadır. Bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermektedir. Üniversitelerden derneklere, sosyal sorumluluk projelerinden sanatsal çalışmalara, fuarlardan konferanslara birçok alanda bez çanta kullanılmaktadır. Kullanışlı olduğu için müşterileriniz tarafından sıkça kullanılması sebebiyle sizin için çok ideal bir reklam aracı haline gelmektedir.

Bez Çanta çeşitleri

Genellikle çift askılı –bu askılar sırt çantası olarak değil omuza takılanlardır- fermuarı ve çıtçıtı olmayan açık olarak satılan bez çantalar genellikle bej renklidir. Bunun nedeni bez çantaların üzerine rahatlıkla mesaj, desen ve resim işlenebilmesidir. Bez çanta kumaşı olarak kullanılan öne çıkan hammaddeler pamuk, gabardin, Amerikan bezi ve dokusuz örgüsüz kumaşlardır. Bunun nedeni hem kolayca yıkanabilir olması hem de üzerine işleme yapıldığında yapılan işlemelinin tutması içindir. 
Tela Sırt bez Çanta

Büzgülü Sırt bez Çanta

Tela bez Çanta

Ham bez Çanta

Promosyon Fuar Çantası

Tela bez Çanta

Kongre Çantası 

Ham bez Çanta


Bez Çanta

Bez çantaların kullanım alanları arasında fotoğraf makinası, ayakkabı torbası, örgü çantası ve kitap, defter taşımak sayılabilir. Hatta plastik torbaların yerine alışveriş torbası olarak bile tercih edilir. Bez çantalar özellikle büyük çanta taşımak istemeyenler için harika bir seçim. Küçük çantanıza sığdıramadığınız şeyleri bez çantanızda taşıyabilirsiniz.

Alışverişlerde poşet kullanmak yerine de tercih edilebilen bez çantalar ile çevreyi de koruyabileceğin gibi tekrar tekrar da kullanabilirsin. Üstelik dayanıklı ve uzun süreli olduğu için ömürlüktür. 
 

Bizden Teklif Alın