Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar Tabela

Üsküdar Tabela

Vinil Germe (Işıklı-Işıksız)

branda malzemenin teknolojik olarak daha gelişmiş hali olan vinil daha da güçlendirilmiş yapısı ile tabelalarda kullanılmakta, ışıksız tabela veya ışıklı tabela olarak kullanılır. Büyük cephe uygulamaları talebe göre dıştan aydınlatma yapılır.

Reklamcılık alanında branda, afiş, cephe giydirme gibi kullanım alanları bulunan vinil, dış kaplaması PVC, iç dokusu ise sentetik kumaş olarak üretilmektedir. Vinil üretim şekli dökme vinil ve lamine vinil olmak üzere 2 farklı şekilde gerçekleşmektedir. Lamine vinil; iç doku olan sentetik kumaşın ön ve arka yüzlerine film şeklindeki PVC’nin laminasyon makinelerinde lamine edilmesi şeklinde üretilmekte iken; dökme (coated) vinil ise; içerisindeki kumaş dokunun üzerine PVC dökülerek macun halinde sıvanması şeklinde üretilmektedir. Dijital baskı uygulanabilmesi için her iki türünde de vinilin üzeri özel işleme tabi tutulmaktadır.

Üretimini yaptığımız germe vinil tabelaların dijital baskı uygulamasını kendi bünyemizde bulunan Helojen kurutmalı 2880 dpi baskı kalitesindeki Step izi yapmayan Dijital Baskı Makinamızda yapmaktayız.

4 kafalı mimaki  Dijital baskı makinamız saatte 4 pass ile 80 metrekare baskı kapasitesine sahiptir.

Üsküdar ofset Çalışma Tasarım Aşaması:

Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde tabela çalışması yapılır. yapılan çalışma çekilmiş olan dış cephe görüntülerine uygulanarak meydana getirilecek ışıklı tabela çalışması müşteri onayına sunulur. Müşterimiz meydana gelecek tabela projesini onayladıktan sonra imalat aşamasına başlanır.

Bizden Teklif Alın