Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Kartvizit basımı

Kartvizit basımı

İstanbul Kartvizit  baskı

İş hayatının en önemli araçlarından biri olan İstanbul kartvizit baskı bağımsız veya bir firmaya bağlı olarak çalışan kişilerin ayrılmaz bir parçası. İş ağınızı genişletmek, tanınmak ve akılda kalıcı olmak istiyorsanız Üsküdar ofset matbaacılık hizmetini kullanarak kartvizit sahibi olabilirsiniz.

İş hayatınızda size yeni kapılar açacak olan bir kartvizite sahip olmak için doğru yerdesiniz. Üsküdar ofset  kartvizit ihtiyaçlarınızı karşılayan bir Matbaa hizmetidir; sahip olduğu en iy grafik ve yüksek baskı çözümleri sayesinde kartvizit ihtiyaçlarınızı en yüksek kalitede, en uygun fiyatlarla ve en hızlı zamanda karşılar.

Kartvizit sahibi olmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kartvizitleriniz en kısa sürede elinize ulaşsın.

İstanbul Kartvizit Baskı

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitte adı yazan kişi bir firmada çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, şirketteki pozisyonu, iletişim bilgileri ve şirketin iletişim bilgileri bulunur. Bu kartvizit sayesinde müşteriler, ihtiyaç anında kolaylıkla kartın sahibine ulaşabilirler. Yani kartvizitler, kolay yolla müşterinin aklında yer edilmesini sağlar.

Üsküdar Kartvizit Boyutları:

Kartvizitler genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerine sahiptir. Kendimatbaam.com olarak kartvizitinizi bu boyutlarda hem yatay hem dikey olarak basabiliyoruz.

Kartvizit Ne İşe Yarar?

Kartvizit, kurumsallığı, güveni ve iş ciddiyetini yansıtırlar. Yeni bir iş ilişkisi kurulacağı zaman müşterinin görüşme sonunda talep edeceği ilk şey kartvizitiniz olacaktır. Bu talep karşısında olumsuz yanıt vermek ise karşı tarafta güvensizlik oluşturacağı için iş kaybına neden olması oldukça muhtemeldir.

Kartvizit hatırlanmanızı sağlar. İş dünyasında süreklilik oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firma, yeni bir ihtiyaç halinde üzerinde iletişim bilgileriniz yazan kartvizitiniz sayesinde size ulaşır. Bağımsız çalışıyorsanız adınız ve iletişim bilgileriniz, bir firmada çalışıyorsanız firmanızın adı ve çalıştığınız pozisyon ile iletişim bilgileriniz sizi kolay ulaşılabilir kılacaktır.

Kartvizit Baskı

İster bağımsız çalışan bir avukat Kartvizit, mimar Kartvizit, Lokanta Kartvizit, Balıkçı Kartvizit, Doktor Kartvizit, Hemşire Kartvizit, Reklamcı Kartvizit, Bankacı Kartvizit  ya da Marketçi olun, ister bir firmada pazarlama şefi ya da halkla ilişkiler uzmanı olun, iyi bir kartvizitiniz yoksa iş kimliğiniz eksik kalacak demektir. Kısacası her kişi veya kurum bir kartvizite ihtiyaç duyar.

Kartvizit ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için: 0505 039 13 39 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın