Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
broşür baskı

broşür baskı

Broşür baskı

Broşür, firmanın ürün veya hizmetlerinin fotoğrafları, detay bilgileri, fiyatları, kampanyaları gibi, satışa ve genel tanıtımına destek olacak bilgilerin yer aldığı basılı ürünlerdir

. Tek sayfalık broşürler yapılabileceği gibi çok sayfalı broşürler de hazırlanabilir. Ürün veya hizmetlerin önemli özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir. Tek kırım veya akordeon kırımlı yapılabildiği gibi, tel dikişli de yapılabilmektedir.

Üsküdar ofset olarak istediğiniz her ölçü ve kağıt gramaj ve özelliklerinde baskı yapabilmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız en yeni sistem makine parkuru ve son derece tecrübeli ve titiz çalışan kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sumaya çalışmaktayız.

Broşürleri sizlerin isteği doğrultusunda tasarlayarak size uygun kalitede kağıt seçenekleri ile basımını gerçekleştirmekteyiz.

Broşürler standart olarak A7 Broşür baskı, A5 Broşür baskı, A6 Broşür baskı, A4 Broşür baskı, A3 Broşür baskı, A4 tek kırımlı Broşür baskı, A4 2 kırımlı broşür baskı A3 tek kırımlı Broşür baskı , A3 2 kırımlı broşür baskı en çok tercih edilen broşür çeşitleridir.

Sizde Broşürlerinizi en iyi şekilde en uygun fiyatlara yaptırmak için www.üsküdarofset.com adresinden veya 0505 039 13 39  numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın