Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kartvizit basım

kartvizit basım

Kartvizit baskı

Günümüz teknolojisi ne kadar ilerlerse ilerlesin Üsküdar ofset olarak size özel tasarladığımız kartvizitler kurumsal kimliğinize değer katarak markanızın ön plana çıkmasını sağlıyor.

Üsküdar ofset olarak siz değerli müşterilerimizin yaptığı işe göre size en uygun kağıt ve tasarımı belirleyip ona göre kartvizitlerinizi en profesyonel tasarımcılarımızla tasarlayıp basıyoruz. Mesela Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler yani kısacası estetik görünüşlü kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Yemekle ilgili bir sektörle uğraşıyorsanız genelde parlak selefonlu kartvizitler bu sektörler için tercih edilir. Teknolojiyle ilgilenenler içinse daha çok sek kartvizitler, kabartma laklı  kartvizitler ve mat selefonlu kartvizitler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Hastane görevlileri içinse daha çok fantezi kartvizitler tercih edilir. Ama yine de kağıt seçimini siz değerli müşterilerimize çok çeşitli seçenekler sunarak sizlerin de görüşlerini alarak belirliyoruz. Tasarımı da yine yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize yollayarak sizlerin de görüşünü ve isteğine göre baskıya alıyoruz.

Kartvizit baskıda izlenecek yollar;

  1. Kaç adet kartvizit basılacağına karar vermek.
  2. Çalıştığınız sektöre en uygun kağıda karar vermek.
  3. Üsküdar ofsetin profesyonel grafikerleriyle ortaya hayalini kurduğunuz kartvizitin tasarımını hazırlamak
  4. Üsküdar ofsetin son teknoloji baskı makineleriyle basımını sağlamak
  5. Kartvizitlerinizi gönül rahatlığıyla istediğiniz kitleye ulaştırmak.   

Kartvizitlerin fiyatını ise; belirlediğiniz kağıdın çeşidi ve miktara göre belirlenmektedir. İstediğiniz kartvizit için ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.                                                                

Bizden Teklif Alın