Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
bez afiş

bez afiş

Bez Afiş Baskı

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelerin, her sektörde varlığını belirgin bir şekilde gösterdiğini söyleyebiliriz. Gelişen teknolojiler dahilinde sektörler arası rekabetler artmakta ve bu da firmaların öne çıkarak hedeflerine ulaşabilmesini sağlayabilmek için yeni araçların doğmasını gerektirmektedir. Özellikle reklamcılıktan alınan destek ile firmaların hedef kitlelerine daha hızlı eriştiğini söyleyebiliriz.

Sizlerde reklamcılıkta en çok tercih edilen baskı türlerinden biri olan Bez afiş baskı ile hedeflerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Getirisi yüksek olup maliyet açısından bütçenizi zorlamayacağından ötürü hayli rağbet görmektedir.

Bez Afiş Baskı Nedir?

Tanıtım ve duyuru ilanlarının yayınlanabileceği mecraların hayli yoğun olması nedeni ile sektörler arası kapışmalarda beraberinde gelmiştir. Sizler hem dayanıklılık konusunda hem de bütçenizi zorlamayacak düzeyde bir hizmet almak istiyor iseniz bez afiş baskılar tam sizlere göredir.

Bez afiş baskı ile vermiş olduğunuz reklamlar uzun süre göz önünde kalacağından dolayı vermek istediğiniz mesajlar bireyler tarafından daha iyi idrak edilebilecektir. Sizlerde alanında uzman kişiler ile çalışmak istiyor iseniz Baskı Hizmeti olarak bizlerin burada olduğunu bilmenizi isteriz. Hem uzun süreli sunulan hizmetler hem de teknolojik gelişimler ile bilgilerini sürekli olarak desteklemeleri konusunda hayli yol kat eden ekip arkadaşlarımız ile istediğiniz görselliği yakalayabilmeniz de mümkündür.

 

 

 

Bez Afiş Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Bez afiş baskı ve pankart baskı çeşitleri pak fazla olsa da ölçüleri ve kullanıldığı duruma göre değişkenlik göstermektedir. Hangi faaliyeti yürüten firmaların nasıl bir bez afiş örnekleri ile bu reklamı edineceğinden bahsedelim. İlk olarak sizlerde İstanbul bez afiş yapanlar arayışı içine iseniz mutlaka site içerisinde yer alan iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Şimdi ise firmaların kullanması gerektiği bez afiş baskı çeşitlerinden bahsedelim.

  • Reklam afişleri
  • Sosyal afişler
  • Kültürel afişler

Reklam afişleri firmanın bir ürününü ya da hizmeti tanıtan amaçlardandır. Sosyal afişler ise bilgi vermek amaçlı olup kültürel afişler; tiyatro ve sinema yahut seminer gibi etkinlikleri duyurma amaçlıdır.

Organizasyon firmaları için genellikle tercih edilen sopalı ya da sopasız pankart basımlarıdır. Sizlerde branda baskı m² fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 100x120cm gibi standart ölçüler talep edilmektedir.

Doğum günü ve genellikle evlilik tercihlerinde de sıklık ile tercih edilen bu hizmet ile alakalı daha öncesinde neticelendirdiğimiz işleri görebilmek için sitemizi inceleyebilirsiniz. Özellikle seçim zamanları içerisinde miting yapılan dönemlerde çok sık kullandıkları bez afiş baskı İstanbul  ile tanıtımları ve vermek istedikleri mesajları gayet başarılı bir şekilde vermektedirler.

Devlet kurumları ile belediyeler de uzun yıllardır faaliyetini yürüttüğü alanda başarılı çalışmalar sergileyen firmamız ile ihtiyaçlarına cevap bulabilecektir. Sizlerde alanında uzman kişiler ile reklam ihtiyacınızı karşılamak istiyor ve bez pankart fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Başka illerde ikamet edenler de bez afiş baskı İstanbul fiyatları ve branda baskı fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyebilir. Hem bu sorularınıza yanıt bulmak hem de teslim edilme süresi hakkında bilgi edinmek isterseniz alanında uzman ekip arkadaşlarımıza erişebilirsiniz.

Bez Afiş Baskı Fiyatları

Firma hedefleri konusunda istediğinizi daha kolay elde edebilmeniz için sizlerde kısa sürede sonuç alabileceğiniz bez afiş baskı hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Ancak gelen talepler, sektörler arası farklılık gösterdiğinden dolayı ilk etapta tarafınıza net bir fiyat sunulması pek mümkün değildir. Bu neden ile sizler branda afiş istanbul hakkında net bir bilgi isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.

 

Bizden Teklif Alın