Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
folyo

folyo

iç Mekan Folyo Baskı Nedir?

Bu tarz folyo baskılar, iç mekanda kullanılacağından ötürü bireyler ile doğrudan temas halinde olmaktadır. Bu neden ile onların sağlığı düşünülerek su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Yapılan araştırmaların göstermiş olduğu bir sonuç vardır ki su bazlı boyaların insan sağlığını tehdit eden herhangi bir zararı bulunmamaktadır. İç mekanlarda bu tarz folyoların kullanılmasının amacı ise ya dekorasyon ya da tanıtım amacıdır. Bu iç mekan folyo baskı tamamen hedef kitleye yönelik olduğundan dolayı başarılı sonuçları da beraberinde getirmektedir. Bunun yanında iç mekan folyo baskı daha net göründüğü için iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Posterlerin yerine daha çok tercih edilmesinin sebebi dekota denilen malzemeye sıvanarak herhangi bir çerçeve vesayri malzemeye gerek kalmadan kullanılabiliyor olmasıdır. Sizde en iyi baskıları alabilmek için Üsküdar ofset iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında iç mekan folyo baskı dış mekan folyo baskıya nazaran daha dayanıksızdır güneşte daha çabuk bozulur ve suya dayanıksızdır.

 

Dış Mekan Folyo Baskı Nedir?

Dış mekan folyo baskıların en büyük özelliği dayanıklı olmasıdır. Sürekli olarak doğa şartlarına maruz kaldığından dolayı dayanıklılık dış mekan baskılarda en önemli husustur.

Dış mekan folyo baskılar uzun süreli kullanılabildiğinden ötürü reklam veren firmaların maliyetlerini de düşürmektedir. Dış mekan folyo baskı hizmetinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Binaların dış cephelerinde bilboard ve ışıklı raketler ile üç boyutlu görsellerde, pankartlarda, araçlar ve çatı yönlendirme reklamlarında, tabelalarda  mağaza cam vitrinlerinde yani aklınıza gelebilecek hemen her mekânda uygulanabilmektedir.

Bizden Teklif Alın