Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
vinil baskı

vinil baskı

İstanbul Vinil Baskı

Halk dilinde branda olarak bilinen vinil baskı çeşidi, dijital baskı çeşitlerinden bir diğeridir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir şekilde talep görmekte olan bu vinilin en belirgin özelliği ise hem esnek hem de sağlam olmasıdır. Görsel bakımdan da ayrıca göz dolduran bu dijital baskı çeşidi, açık hava reklamcılığında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Gözümüzün gördüğü hemen her noktada kullanılmış olan bu dijital baskı çeşidi ile birlikte sizlerde firma tanınırlığınızı artırabilir, afiş ve pankart ile poster, reklam panosu, fuar stand baskısı gibi pek çok alanda kullanılan bu dijital baskılar genellikle tanıtım işlerinde tercih edilmektedir.

Vinil Baskı

Her sektöre uygun olup reklam içerikli çalışmalarda kullanılan vinil baskı, kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Baskı yapılmadan evvel hangi boyutlarda tespitinin yapılması ve buna göre yol alınması gerekli olan vinil baskıların süresi gelen taleplerin detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Baskı için talep edilen özellikler yoğun ise sürenin bir miktar daha uzaması kaçınılmaz olacaktır.

Olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olan bu malzeme ile istediğiniz her alanda reklamlarınızı uygulatabilirsiniz. Reklamlarınızın istediğiniz sonucu verebilmesi için bu adımların alanında uzman kişiler tarafından yönetilmesi gerekmektedir. Bizler ise baskı hizmeti ailesi olarak, teknolojik gelişim ve değişimleri sürekli olarak takip ederek her geçen gün bilgilerimizi ve tecrübemizi artırmaktayız. Vinil baskı ile alakalı detaylı bilgi istiyor iseniz tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Vinil ( Branda ) Baskı Hizmetinin Kullanım Alanları

Diğer bir adı branda olan vinil baskılar, iç ve dış mekân kullanımına uygun olarak üretilip son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. İç mekanlarda kullanılmak üzere üretilen vinil baskı da su bazlı boyaların kullanılmasına itina gösterilmesi gerekmektedir

  • Sahne baskı
  • Atatürk posterleri
  • Duvar kaplama
  • Dekorasyon
  • Bilboard baskısı
  • Işıklı tabela branda baskısı
  • Fuar stand baskısı gibi alanlar branda baskı hizmeti sunulmaktadır.

İç mekanlarda kullanılan bu baskılarda, bireylerin dokunmaları yani bu boyalar ile temas etmeleri daha fazla olduğundan insan sağlığı için uygun olması son derece önemlidir.

Vinil Baskı Hizmetinin Avantajları

Vinil baskı yani branda baskıların diğer baskı tekniklerine nazaran en büyük avantajı hem ekonomik olarak tüketicileri zorlamayacak düzeyde olması hem de uzun süre kullanım ömrünün olması yani dayanıklığıdır. Bu hizmeti alanında uzman kişilerin vermesi ile kullanılan malzemelerin kalitesi kullanım ömrünü artırmaktadır. Sizlerde daha önce bu alanda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize erişebilmek için sitemizi inceleyebilir ve çeşitli fikirler arasından karar verebilirsiniz.

Vinil Baskı Fiyatları

Sektörler arası değişmekte olan talepler doğrultusunda bir plan oluşturulmakta ve buna göre de maliyet çizelgesi hazırlanmaktadır. Henüz net olmayan planlar için ne yazık ki bir fiyat biçilememektedir. Sizlerde yaptırmak istediğiniz vinil baskı fiyatları ile alakalı netlik sağlamak isterseniz, sitemiz içerisinden temin edebileceğiniz telefon numaralarımız aracılığı ile tarafımız ile görüşme sağlayabilir ve bu sayede alanına hakim uzmanlarımızdan net bir fiyata ulaşabilirsiniz.

 

Bizden Teklif Alın