Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
İSTANBUL LAZER KESİM ve LAZER KAZIMA

İSTANBUL LAZER KESİM ve LAZER KAZIMA

İSTANBUL LAZER KESİM ve LAZER KAZIMA

Üsküdar ofset olarak lazer kesim ve Lazer markalama işleriniz için son sistem makine parkuruna sahiptir.

Firmamız Lazer Kazıma işlemi ve Lazer Kesim işlemi olmak üzere 2 farklı şekilde hizmet vermektedir. Malzeme üzerine aynı anda lazer ile kazıma ve kesim işlemleri yapılabilir. Tabi bunun sayesinde sınırsız şekiller ve tasarımlar yapılmaktadır. Lazer teknolojisi kullanılarak bütün sektörlerin bir çok işini pratik bir şekilde çözüyoruz.

Lazer baskı işlemi bir işimizi kolaylaştırmıştır bundan birisi firma kaşesinin yapımıdır. Artık şirket kaşelerini lazer baskı teknolojisini kullanarak en kısa zamanda hazırlamaktayız. Böylelikle zamandan kazınmış oluyorsunuz. Lazer kazıma teknolojisi ile kaşe yapımı daha hızlı ve kaliteli olmaktadır. Kaşe yapımında lazer teknolojisi sayesinde en ince çizimler ve logolar kaşe için uygulanabilir.

Lazer Markalama; Lazer kazıma ve lazer kesim kullanılarak her sektörde ayrı yer almıştır.

Lazer kazıma ve lazer kesimde ahşap, deri, cam, kumaş, pleksi, plastik, granit, seramik vs. malzemeleri üzerinde işlemler yapılabilmektedir.

Bu malzemelerle hediyelik eşyalar, kişiye özel hediyeler, ürün etiketleri, özel dekorasyonlar, oyuncaklar, hobi ürünleri, reklam malzemeleri ve daha bir çok ürün üretiminde kullanılabilir.

Lazer kesim kullanılarak lazer davetiye, doğum günü etiketleri, kağıttan yüz maskeleri, kağıttan doğum günü dövizleri, doğum günü şişe etiketleri, doğum günü peçete etiketleri gibi özel günlerinizde kullanacağınız ürünlerde üretilebilmektedir.

Üsküdar ofset  olarak lazer kazıma ve lazer kesim işlemlerinde her zaman en uygun fiyat, en iyi baskı kalitesi ve doğru çalışmalarla çalışmalar yaptırabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın