Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Plaket

Plaket

PLAKET

Üsküdar ofset Plaket; genel olarak insanların kurumlar arası ziyaret, emeklilik tayin ve atama, düzenlenen etkinliklere katılım ve katkı gibi durumlarda kişileri onurlandırmak ve güne dair bir imza bırakmak amacıyla verilen objelerdir.

Yerine ve özelliklerine göre Üsküdar  Plaket olarak her bütçeye ve ihtiyaca yönelik VIPStandart ve Kristal plaket gibi çeşitlerle ihtiyaca karşılık vermekteyiz.
Kullandığımız ürün modellerinde sanatsal ve tarihi önem taşıyan ürün çeşitliliğimizle ziyaretlerinize değer katacağımıza inanmaktayız.

Üsküdar ofset Plaket Çeşitleri

En güzel plaket modellerine Üsküdar ofset ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ofset olarak sizlere çeşitli plaketler sunmaktayız. Plaket çeşitler

  • Kristal Plaket
  • Çinili Plaket
  • Ahşap Plaket
  • VIP Plaket

olarak sıralayabiliriz.

Kristal Plaket

Üsküdar Kristal plaket modelimiz hazırlanırken 10 mm ve 12 mm camların şekillendirilerek ve el sanatıyla taşlanarak camdan kristale geçiş sağlanmaktadır. Vitrin süsü olarak kullanılan bu modellerimiz ışığı yansıtma özelliğiyle göz alıcı ve tercih edilen modellerdir. Baskı uygulamamızda tercihe göre lazer kazıma  veya Dijital baskı ile isteklerinize karşılık vermekteyiz.

Çinili Plaket

oluruz.

Toptan Plaket İmalatı

İhtiyaca göre toptan plaket imalatı da yapmaktayız. Bu hizmetimiz için bizimle telefonla ya da sistem üzerinden irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul içinde teslimatı elden yapılabilmektedir.

Plaket Yaptırma Fiyatları

Sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla gelecek geri bildirimlere değer veriyoruz. Ürün modellerimizle ilgili ya da hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan her soruya anında cevap vermeye çalışıyoruz. Bize günün her saatinde mesaj bırakabilir, her konuyla ilgili soru sorabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın