Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
one way vision baskı

one way vision baskı

İstanbul One Way Vision Baskı

 

Üsküdar ofset One way vision bir diğer adı ile delikli folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. Daha açık bir dil ile ifade etmek gerekir ise delikli folyo ile  cephe giydirme işlemleri de denilmektedir.

One way vision baskı‘nın kullanıcılara cazip gelen ve bu neden ile tercih edilen bir özelliği elbette vardır. O da şudur ki, one way vision baskılarda dışarıdan bakıldığın da sadece uygulanmış olan görsellik fark ediliyorken içeriden bakıldığında dışarısı rahat bir şekilde görülmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığında görüntü kalitesi % 10 ile 15 civarında değişiklik gösteriyor olsa da hayli tercih edilen bir baskı türüdür.

One Way Vision Baskı

Reklam aracı olarak kullanılan bu baskının delikli olduğundan bahsetmiştik. Delikli olmasının asıl nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlık ile seyredilmesidir. Üsküdar ofset olarak  Son sistem dijital cihazlar ile birlikte şahıs ve firmaların talep ettiği reklam uygulaması olan one way vision baskı ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabileceksiniz.

Uygulama yapılacak cephelerin fotoğrafları detaylı bir şekilde ve çok yönlü olarak temin edilir. Daha sonra bu fotoğraflar, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bilgisayar ortamında bir takım programlar eşliğinde tasarlanarak oluşturulup, bina giydirme işlemi için müşteriden onay alındıktan sonra faaliyete başlanmaktadır. Tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir şekilde kontrol edilmelidir. Ölçümleme esnasında son derece dikkat edilmeli ve derz aralarının da hesaba katılması gerekmektedir. Alınan ölçülerde yanlışlığın olması yapılan tüm çalışmaları boşa götüreceğinden bu işi alanında uzman ekibimiz ile yapmanız işin kalitesi açısından daha sağlıklı olacaktır.

One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

One way vision uygulamasının tüketicilere sunduğu birçok avantaj olmaktadır. Müthiş ince ve delikli bir yapıya sahip olan one way vision, alanından uzman kişilerce üretildiği takdirde oldukça başarılı neticeler sergilemektedir. One way vision hizmetinde de dış mekan afişlerin birçoğunda uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Türkiye çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan dolayı kullandığınız reklamın kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanabilme adına hayli önemlidir.

Solvent bazlı boyalarda dış etmenlere ve sert mevsimlere karşı en yüksek dirence sahip olan boya çeşididir. Dış mekana uygulanacak reklamın, yoğun güneş yahut kar gibi etmenlere karşı yüksek direnç göstermesi önemlidir. One way vision baskı hizmetinin, tüketicilere sunduğu en yüksek avantaj ise içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanının tanınmış olmasıdır. Alanında uzman kişiler, one way vision hizmetinde istenilen hassasiyeti sunduğu takdirde, tüketiciler kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan uzun bir süre bu reklamın getirilerini yaşayabilirler. Firma tanınırlığı ile marka ve ürün tanıtımlarınızı daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek ve daha önce bu alanda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlere ait görsellere erişmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

One Way Vision Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre ve hatta aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların dahi talepleri duyduğu ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu neden ile one way vision baskı fiyatları ile ile ilgili site içerisinde net bir bilgi edinmek pek mümkün olmamaktadır. İstenilen özelliklere uygun bir fiyatın tespiti için iş hakkında daha detaylı bilgiler sunmanız gerekmektedir.

Bu neden ile sizlerde alanında uzman bir ekip ile çalışarak sonuçların yüzünüzü güldürmesini istiyor ve aynı zamanda firma hedeflerinizi gerçekleştirme sürecinizi daha kaliteli bir şekilde noktalamak istiyor iseniz sitemiz içerisinde yer alan iletişim kanallarımızca tarafımıza ulaşabilirsiniz. One way vision cam kaplama fiyatları alanında bizlerle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

One Way Vision Baskı Hizmetinin Kullanım Alanları Nelerdir?

One way vision hizmetinin kullanım alanı hayli geniş olmak ile birlikte, cam yüzeye sahip olan hemen her mekana uygulanabilmektedir. En çok kullanıldığı yerler dış yüzeyi cam olan binalar ile logo yapıştırma ve araba camları ile mağaza vitrinleri olmaktadır.

One Way Vision Nasıl Uygulanır?

Öncelikle uygulama yapılacak olan alanın deterjan yardımı ile dışarıdaki egzoz kalıntıları, toz ve kirden arındırılması gereklidir. temizlik işlemi bittiğinde uçucu olan ispirto ile temizledikten sonra delikli folyo malzemesi yapıştırılır. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde one way vision camınızda çok uzun süre kalacaktır.

One Way Vision uygulama işlemi en üstten en alta doğru yapılır. Bu yapıştırma işlemi yapılırken hava kabarcıkları asla oluşmaz çünkü malzeme zaten deliklidir.

One Way Vision Çeşitleri

One way vision baskı yani delikli folyo çeşitleri baskının yapılacak tasarımına bağlı olarak değişebilir. Baskının yapılacağı sektöre dikkate alınarak uygun bir tasarım planı çıkarılır ve bu tasarım modelinin firmayı en iyi şekilde yansıtması gereklidir.

Bizden Teklif Alın