Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Totem Tabela

Totem Tabela

                                                   TOTEM TABELA

 

 

Yüksek bir ayak üzerine monte edilmiş genellikle çift taraflı ve ışıklı tercih edilen tabela çeşididir. Benzin istasyonları, büyük fabrikalar ve cephe olarak anayoldan içeride kalan firmaların tercih ettiği sistemlerdir. Montaj şeklinin zor olduğu ve devrilme riskinden dolayı doğru statik hesaplamaların yapılarak monte edilmesi gerekir.

Öncelikle boru yüksekliği ve kasetin ebatlarına uygun bir çukur açılır. Ankraj olarak da bilinen alt bölüm çukuruna betonlanarak teraziye alınır.Beton kuruduktan sonra ankrajda bulunan flanş boruda olan flanşa somunlarla sabitlenir.Borunun üst kısmındaki flanşta tabelaya sabitlenir.Büyük ölçülü totemlerde borunun ve tabelanın içerisine girilip müdahale edilebilir.

 

Üsküdar Ofset Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir’ e ulaşan geniş servis ağı deneyimli personeliyle tabela fiyatını ucuza bulabileceğiniz yegane tabela reklamcısıdır. Üsküdar Ofset tabela reklam ile alakalı her ihtiyacınız karşılayacak çözümler sunar. Tabela Markanızı öne çıkaran kurumsal kimliğinize değer katan, saygınlığınızı arttıran ilk bakışta sizi temsil eden yüzünüzdür. Reklamcılık sektöründe deneyim, birikim, çözüm Üsküdar Ofsette. Totem Tabela, Yönlendirme Tabelası, Kutu Harf Tabela, Stand Uygulamaları, Işıklı Led Tabela Üsküdar Ofsette sizleri bekliyor.

Bizden Teklif Alın