Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
cast folyo

cast folyo

Araç Folyo Kaplama Üsküdar

 

Araç Folyo Kaplama İşleminde Cast Folyo dediğimiz kalınlıkları ''0.11 - 0.13mm''.aralığındadır.

Hava kanallı olup aracınızın üzerinde herhangi bir kabarma veya deformasyon gibi görsel estetiği bozacak bir yapıya sahip değildir.

Kullanıdığımız Araç Kaplama Folyosu Kalite standartlarına uygundur. Aynı zamanda Yapılacak Araç Folyo Kaplama İşleminde Müşterilerimize,Dijital  Ortamda Grafik bir programda aracın resmi çekilerek gerekli formatlar ile kendi aracı üzerinde renk değişimlerini gözlemleyerek gerek metalik gerek mat gerek sedefli kaplamalarda direk olarak renk envanterimizden seçtiği renkleri uygulamaları ile Görsel olarak sunuyoruz.

Bunun ile birlikte verilen Hizmetin Sağlıklı olmasını Göz önünde bulunduruyoruz.

Kaplama işleminden sonra aracınızın orjinal boyasını garanti altına almış bulunuyorsunuz, çizikler, reçine, kılcal ve fırça çizikleri, belirli mikronlarda derin çizikler gibi deformasyona yol açacak veyahut açmış ufak çaplı hasarlar dahi aracınızın orijinalliğini bozamıyor.

Aracınız oldukça estetik bir yapıya dönüşmesini sağlıyoruz.

Araç Folyo kaplama işleminden sonra istenildiği takdirde rahat bir şekilde eğitimli ve profesyonel kadromuz ile kaplanan folyo aracın hiçbir şekilde boyasına zarar vermeden çıkarılır.

Bizden Teklif Alın