Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar folyo baskı

Üsküdar folyo baskı

Üsküdar Folyo Baskı

Folyo baskı arka tarafı yapışkanlı parlak ya da mat kâğıt üzerine yapılan baskıdır. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışması nedeniyle, reklam tanıtım ve dekorasyon alanında yapılan dijital baskı hizmetlerinde folyo baskı tercih edilir. İstenilen modelde şekillendirme ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. 

Uzun ömürlü olması nedeniyle folyo baskı iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. İç mekanlarda uygulanan folyo baskı için baskı yapıldıktan sonra laminasyon (yüzey kaplama) şarttır. Ancak aynı şekilde dış mekân için yaptırdığınız folyo baskının da uzun ömürlü olmasını isterseniz laminasyon baskı kullanılmasını talep edebilirsiniz. 

Kullanımı kolay ve pratik olduğu için günümüzde tercih edilen yapışkanlı folyo baskı tekniği ile artık reklam vermek, tanıtım yapmak çok kolay hale geliyor. Folyo baskı sayesinde istediğiniz şekilde estetik ve etkileyici bir görüntü yakalayarak işletmenizin hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. İyi yapılmış, dikkat çeken bir reklam firmaların en büyük talepleri arasında yer almaktadır. Sonuçta reklam ne kadar iyi olursa o kadar çok talep artacaktır.   

Folyo baskı da kullanılan folyo malzemeler renkli olabileceği gibi şeffaf folyo da kullanılabilir. Şeffaf folyo baskı uygulandığı alanda güzel görünmesinin yanı sıra kaliteli olmasından dolayı çok fazla talep edilmektedir. 

Üsküdar ofset folyo baskı hizmetinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için en uygun folyo baskı tasarımını birlikte kararlaştırabiliriz. Firmamız, ofis ekipmanları açısından örnek bir kuruluş olarak yüksek kaliteli dijital folyo baskı makinesi ile sizlere folyo baskı hizmetini sunmaya devam etmektedir. Sizde sektöründe öncü olan baskı hizmeti ile çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 

Bina giydirmeleri, Tabela, İç mekan baskılar ve daha bir çok yerde folyo baskılar kullanılmaktadır.

Bizden Teklif Alın