Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Fotoblok pano baskı

Fotoblok pano baskı

Fotoblok Baskı 

Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş yada fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Fotoblok baskı iç mekân da kullanılmaktadır. Üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir  ya da ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Fotoblok poster baskı,  fotoğraf ve posterleriniz için mükemmel ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Yüksek kalitede çerçeve gerektirmeyen  3 veya 5 mm kalınlığında malzemeye baskı yapıyor, mat veya parlak laminasyonla kaplıyoruz. Fotoblok, süper hafif, pürüzsüz ve sert bir görünüme sahiptir. İçi süngerimsi bir kağıt çeşididir. Çok hafiftir. Tasıması ve montajı oldukça kolaydır. İç mekan dijital baskılarda her zaman tercih edilen bir malzeme olmuştur. Çift taraflı köpük bantla direkt duvara yapıtırılabildiği gibi misine ipi ile de asılabilir. Ayrıca dönkart olarak da uygun bir malzemedir. İç mekanda kullanılır. 

Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tuttarabilirsiniz. Fotoblok malzemeye bastırdığınız poster yada fotoğraflarınıza ayrıca çerçeve yapmanıza gerek kalmaz. Kalınlık posterinizi duvardan ayırdığı için şık bir görüntü oluşur. Fotoblok baskıları yüksek çözünürlükte ve oldukça kalitelidir. Fotoblok malzeme oldukça hafiftir. Arkası çift taraflı köpük bantla bile duvarınızda yıllarca kalıcılık sağlar. Baskılar direkt fotoblok üzerine yapılmaz. Fotoblok yüzeyi baskı için uygun değildir. Bu nedenle önce folyoya basılıp bu folyo fotoblok malzemeye sıvanır. Mat veya parlak laminasyonla mükemmel bir görüntü elde edilir. Yıllarca deforme olmadan bozulmadan güzel bir görüntü sunar. Dijital baskı ile oldukça uyumludur. Bu nedenle fotoğraf baskısı, poster baskıları yada dekorasyon amaçlı çok sık kullanılır. Dış mekanlar için uygun değildir. Çoğunlukla iç mekanlarda kullanılır.

 

 

Bizden Teklif Alın