Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kaşe baskı

kaşe baskı

Kaşe baskı

Kişisel ve resmi işlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alan üzerinde ad, soyad, adres, firma ismi ve benzeri bilgileri barındıran kaşe ürünleri sizin işyerleriniz için özel olarak tasarlanır. Tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu bu ürünlere uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Lastik ya da kauçuk malzeme üzerine yazılan bilgileri tekrar tekrar kullanmanıza olanak sağlayan kaşe, zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Her ebatta  baskı alanı ile kullanım sağladığınız alanda işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Kaliteli mekanizması sizi asla yarı yolda bırakmaz, uzun yıllar güvenle kullanım sağlarsınız.

Siyah, mavi ve kırmızı renkteki mekanizma seçiminin yanında yine aynı renklerde mürekkep seçenekleri de bulunur. Yapacağınız işe ve kullanım sağlayacağınız alana göre renk ve mekanizma seçimini yapabilirsiniz.

Sizin isteğinize göre gerçekleştirdiğimiz mükemmel ve modern tasarımları bütçenize uygun bir şekilde son teknoloji ile tasarlıyor, en kısa sürede hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

 Avansas kalitesi ve güvencesi ile sahip olabileceğiniz kaşelerimizin sipariş miktarı en az 1 adettir.

Bizden Teklif Alın