Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Dijital Baskı

Dijital Baskı

DİJİTAL BASKI NEDİR ?

Dijital baskı nedir? Adından da anlaşılacağı üzere dijital ortamlardan alınarak yapılan baskılara denilmektedir. Bu baskılar çeşitli malzemeler üzerine basılabilmektedir. Fakat sıklıkla küçük çapta yer alan baskı işlerinden tercih edilmektedir. Maliyeti uygun ve oldukça hızlı işleyen bir baskı yöntemidir.

 

Dijital baskılarda, baskı kalıpları kullanılmaz ve baskı kalıplarının ayarlanma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle anlık veri akışı ile görüntünün baskı yapılacak uygulamaya aktarımı sağlanmaktadır. Dijital baskılar, daha seri olarak çalışılan ürünlerde idealdir. Dijital baskıda kimyasal madde kullanımı yok denilecek kadar azdır. Bu da sağlıklı malzemeler üretilmesini sağlar. Ayrıca diğer ofset baskılar gibi atık maddeleri de bulunmamaktadır. Kısıtlı zamanların bir numaralı hayat kurtarıcısı olan dijital baskının her türlü işte ve her türlü malzemede kullanılması mümkündür. Bu yüzden de ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan bir baskı çeşidi olmuştur.

DİJİTAL BASKININ TERCİH EDİLME NEDENLERİ

Dijital baskı yapmak için baskı sayısının minimum düzeyde tutulması maliyetin aşılmasını engelleyecektir.

Çalışmalarınızda hızlı ve pratiklik arıyorsanız gene dijital baskıyı tercih etmelisiniz.

Tasarımınızın şık ve estetik değerler taşıması sizin için oldukça önem arz ediyorsa dijital baskı seçenekleri sizler için idealdir. Dijital baskılar ofset baskılardan daha zarif durmaktadır. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilir.

Üsküdar DİJİTAL BASKI MERKEZİ

Üsküdar ofset firması sayesinde dijital baskılarınızı hızlı ve etkili şekilde teslim alabilirsiniz. Ürünleriniz malzeme yapısı ve sayısı göz önünde bulundurularak en ideal şekilde tasarlanmış dijital baskılardan profesyonel şekilde geçmektedir. 2009 yılından beri baskı ve tasarım işleriniz dijital baskı estetikliği ile çözüme kavuşmaktadır. Üsküdar ofset Dijital Baskı merkezi olarak, sadece İstanbul’ a değil; Türkiye’ nin her bölgesine dijital baskı alanında malzemeler ulaştırılmaktadır. Uygun fiyatların, kaliteli içeriklerle buluştuğu dijital baskı ürünlerinde; daha sağlıklı ve daha şık tasarımlar arıyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Dijital baskı alanında büyük çalışmaların gerçekleştiği ve işlerinize uygun koşullarda her türlü fikir ve ürün alabileceğiniz firmamız sayesinde her zaman kaliteli içerikler üretilmektedir. Üsküdar ofset firmamız ile dijital baskı işlerinizi kısa sürede ve uygun fiyat koşulları ile karşılamanız mümkündür. Sizler de dijital baskı işlerinizin kısa sürede çözümlenmesi adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizden Teklif Alın