Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
mesh baskı

mesh baskı

Mesh Baskı

Teknolojinin gelişim göstermesi sektörleri hayli etkilemiştir. Etkilenen bu farklı sektördeki firmalar, diğerlerinden öne çıkabilmek adına yeni yol arayışına girmişlerdir. Burada karşınıza çıkan ise elbette ki reklamcılıktır. Gelişen teknoloji reklamcılık sektöründe de farklı dallar oluşmasına imkan sağlamıştır.

Reklamcılık sayesinde firma bilinirliğinizi artırabilir ve imaj çalışmalarının yanında ürün tanıtımı gibi faaliyetlerde de bulunabilirsiniz.

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi olan mesh baskı ise genel olarak vinil ve one way vision baskı yöntemlerine benzemektedir. Delikli brandalara uygulanan bu baskı yöntemi hayli tercih edilmektedir.

 

Mesh Baskı Nedir?

Dökme ve lamine olarak 2 farklı uygulaması olan bu baskı çeşidi üzerinde deliklerin olduğu brandalara baskının yapılması ile elde edilmektedir.

Özellikle dijital baskılarda yüz güldüren sonuçlar vermekte olan mesh baskının üzerinde yer alan delikler, hava çeşitliliği konusunda da tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Bilindiği üzere Türkiye coğrafi konumundan ötürü iklim çeşitliliği ve dolayısı ile birbirinden farlı hava şartlarına sahiptir. Edinmiş olduğunuz reklamların dayanıksız olmasını istemiyor iseniz mesh branda baskı fiyatı ile sizlere sunulan en ekonomik reklam çeşidinden yararlanabilirsiniz.

Mesh baskı hizmeti ile binalarınızı komple kapatabilmeniz de ayrıca mümkündür. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme riski de olmamaktadır.

Geniş camlara sahip olduğunuz bir mekan var ise bu camlardan en iyi verimi alabilmek için mesh baskılarınızı burada sergileyebilirsiniz. Sizlerde hem mesh baskı ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmek hem de bu türde alanında en iyi hizmeti sunan bir ekipten destek almak istiyor iseniz sitemizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Mesh Baskı Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Mesh baskı’nın en büyük avantajı delikli olmasıdır. Bildiğiniz üzere ülkemiz bulunduğu coğrafi konumdan ötürü farklı iklimleri yaşamaktadır. Bu neden ile edindiğiniz reklamların alanında uzman kişilerce yapılması halinde ve aynı zamanda delikli olmasının büyük katkısı ile reklamlar, sert hava şartlarına karşı daha dayanıklı bir hal alacaktır. Büyük boyutlu baskılar rüzgarlı alanlarda rahatlık ile kullanılabilir. Normal bir branda baskıyı rüzgarlı alanlarda büyük boyutlu bir şekilde kullanamazsınız. Ancak mesh baskılar hemen her boyutta rüzgara karşı dengesini korumaktadır. Geniş yüzeyler ile camlar da bu baskı ile kapanabilmektedir.

Mesh baskı hizmetinin ekonomik açıdan sizi zorlamaması da bir diğer önemli avantajıdır. Hem alanında uzman kişilerce hazırlanması hem de istediğiniz kalıplara kolaylık ile sokulabilen mesh baskı vermek istediğiniz mesajları en kaliteli şekilde verebilme imkanı tanımaktadır.

 

Mesh Baskı Fiyatları

Her geçen gün teknolojiler gelişme kaydetmektedir. Sektörlerin birbiri ile rekabet halinde kalabilmesi ise ancak alanında uzman bir ekipten destek alınması ile mümkün olmaktadır.

Mesh  baskı ile ilgili fiyat bilgisi için üsküdarofset.com iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın