Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Acil Kaşe

Acil Kaşe

 

ACİL KAŞE

Kaşeler Firmaların olmazsa olmazlarından biridir. Kaşeler kısacası bir firmanın imzasıdır. Kaşe yapılırken dikkat edilmesi gereken vergi levhasındaki unvan, adres ve diğer bilgilerin doğru girilmesidir. Üsküdar ofset olarak kaşelerinizi olabildiğince düzgün ve hızlı bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.  15 dakika gibi kısa bir sürede kaşelerinizi yaparak sizlere teslim ediyoruz. Bunun yanında Acil kaşe istediğiniz renk, ebat ve özellikte olabilmektedir.

15 dakikada acil kaşe seçeneği sunan firmamız sizlerin zamandan tasarruf sağlamasına olanak sağlamaktadır. Bunun yanında kaşe bilgilerinizi WhatsApp üzerinden veya mail yoluyla ileterek kaşenizi yapmamıza olan sağlıyoruz. Kaşeler oldukça ürün çeşitliliği bulunan ürünlerdir. Bunun yanında oldukça renk seçeneğine sahiptir.  

Acil kaşe yapılırken genellikle lazer kazıma yöntemi kullanılmaktadır. Lazer kazımayla yapılan Acil kaşeler flash yöntemiyle yapılan kaşelere göre oldukça sağlam  ve kullanışlıdırlar.

Genellikle Üsküdar başta olmak üzere İstanbul’un bir çok bölgesine hizmet vermekteyiz.  Hizmet verdiğimiz yerler

Üsküdar Acil Kaşe, Ümraniye Acil Kaşe, Kadıköy Acil Kaşe, Bağlarbaşı Acil Kaşe, Altunizade  Acil KaşeHızlı Kaşe, Acil Kaşe, 15 Dakikada acil kaşe, Zeynep Kamil Acil Kaşe, Koşuyolu acil Kaşe, Acıbadem Acil Kaşe, Bulgurlu Acil Kaşe

Bizden Teklif Alın