Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
antetli

antetli

ANTETLİ KAĞIT 

Üsküdar ofsette basımı yapılan evraklardan olan antetli kağıt, zarf ,kartvizitler , Broşürler ,Afişler, Ajandalar, kısacası Matbaa , Dijital baskı ve Promosyon ürünleri sizin firmanızın ne kadar profesyonel olduğunu gösterir.

Özellikle Antetli kağıtlar firmanızın kurumsal kimliği açısından çok önemlidir. Antetli kağıt, zarf ,kartvizitler , Broşürler ,Afişler vesayri reklam için yaptıracağınız bu ürünlerin bir bütünlük içinde dizayn edilmesi çok önemlidir  . Antetli kağıt baskısında dikkat edilecek olan en önemli unsur, sade tasarımlar seçmektir. Çünkü, kullanımda üzerine yazılan yazıların çok daha rahat okunabilmesi çok önemlidir. Seçilen kağıtların gramajı, büyüklüğü de en az tasarım kadar önem taşımaktadır. Genellikle Antetli kağıtlarda kullanılan kağıt gramajları 80 gr. ile başlar ve 90, 110 gr.’ma kadar devam edebilir. İstenilen gramajda da antetli kağıt baskısı yapabiliriz.

Genelde antetli kağıtlarda 1. hamur kağıt seçimi yapılır. Bu kağıtların boyları genelde  A4 boyutunda olur. Çünkü, A4’ler, piyasada kullanılan dosyalara ve zarflara, fotokopi, faks cihazlarına uyan ölçülerdir. Bunun yanında sizin istediğiniz ölçülerde de  antetli kağıt basımı yapabilmekteyiz.

İstediğiniz antetli kağıt için lütfen Üsküdar ofsetten fiyat almayı unutmayınız.

Bizden Teklif Alın