Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
İstanbul Dijital Baskı

İstanbul Dijital Baskı

 İSTANBUL DİJİTAL BASKI

ÜSKÜDAR DİJİTAL BASKI

 

Dijital baskı  son dönemde hızla yaygınlaşmaya başlamış her yer ve sektörde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. bunun en önemli sebebleri dijital baskı'nın matbaaya göre çok daha hızlı hazırlanması, büyük ebatlarda baskı yapabilme olanağı sağlaması ve en önemlisi iç mekan ve dış mekan hava koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır.

Dijital Baskı temel olarak iki ana kategoriye ayrılır. İç mekan (indoor) ve dış mekan (outdoor) baskı. İç mekan baskıda fotoğraf kalitesinde sonuçlar alınabilir ancak suya ve güneşe çok dayanıklı değildir. Dış mekan baskılar iç mekana göre biraz kalitesiz çıkmasına rağmen hem her türlü hava koşuluna dayanıklıdır hemde büyük ebatlarda baskı yapılabilir.

Üsküdar ofset Dijital baskı hizmetlerimiz  İç mekan ve Dış Mekan Dijital Baskı, Roll Up Banner ve Baskı, Poster Baskı, Folyo Baskı, Vinil Baskı, Fotoblok Baskı, Dekota Forex sıvama, Fotoblok ve dekota sıvama, One Way Vision Baskı ve uygulama, Folyo Kesim-Harf Kesim, Duratrans, Kırlangıç Bayrak, Flama ve Bayra Baskıları, Örümcek Stand, Laminasyon ve her türlü matbaa hizmeti vermeteyiz.

Uygulama hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Dijital Baskı İstanbul, kadıköy Üsküdar,Ataşehir,Altunizade, Bağlarbaşı, Ataşehir, Ümraniye, kısaca Anadolu yakasının her yerine  baskı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Bizden Teklif Alın