Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
magnet

magnet

Magnet

Gelişen teknolojiyle ve her geçen gün firma sayındaki artışla beraber firmalar arasındaki rekabet gün geçtikçe artmakta artan rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek için Magnet oldukça önemli bir reklam aracıdır. Magnet gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve Müşterielriniz için  kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijital magnetler sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabette öne geçmenizi sağlar.

Magnet mıknatıs özelliği ile özellikle buzdolapları, doğalgaz kombileri ve demir yüzeylere yapışan pratik bir reklam aracıdır. Özellikle hizmet sektöründe sıkça başvurulan reklam yöntemlerinden biri olan dijital magnet ile firmanızın ismi daima müşterinin gözünün önünde olur. Verdiğiniz hizmet kadar akılda kalıcı olmanızın da önemli olduğu ticari faaliyetlerde özellikle evlere rahatlıkla girmenizin en iyi yollarından biridir magnetlerdir.

Sucu Magnetleri, kebapçı Magnetleri, tatlıcı Magnetleri, pizzacı Magnetleri, fast food lokanta Magnetleri ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firma Magnetleri için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan magnetler, tasarımları ile de dikkat  çekmek zorundadırlar. Dijital magnet örnekleri incelenirse en dikkat çekici magnet tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz. Ayrıca logonuzdaki renkler ya da sektörünüze uygun renkleri kullanarak da buzdolabı magnet tasarımı yaptırabilirsiniz.  Mesela su sektöründe faaliyet yürütüyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanarak daha kolay akılda kalmanızı sağlarsınız. Ya da fast food restoran sahibiyseniz kırmızı rengi magnet mıknatıslarda kullanmanız daha faydalı olur.

Magnet tasarımı yaptırırken  üzerine yazacağınız bilgilere de dikkat etmelisiniz. Magnet örneklerinde de görülebileceği gibi firmanızın adı, telefon numaralarınız ve varsa sloganınız yer almalıdır. Bunların dışındaki bilgiler özel durumlar dışında gereksiz olacaktır ve magnetinizin görselliğine zarar verecektir.

Ayrıca sünnet, nişan, düğün gibi törenleriniz için de klasik düğün davetiyeleri yerine magnet deneyebilirsiniz. Hem bir fark yaratmış olursunuz hem de davetiyeniz uzun yıllar buzdolabınızın ya da dolabınız üzerinde sorunsuzca kalır.

Siz de firmanız için magnet ile kalıcı reklam yapmak, düğün davetiyenizde farklılık yaratmak ya da hatıra için foto magnet yaptırmak istiyorsanız Üsküdar ofset com’u mutlaka ziyaret edin. En uygun fiyatlarla pratik ve hızlı bir şekilde magnetleriniz en kısa sürede teslim edilir.

 

Bizden Teklif Alın