Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Kartvizit

Kartvizit

KARTVİZİT Çeşitleri ve Özellikleri

KARTVİZİTler günümüz teknolojisinin gelişimine rağmen halen firmalar tarafından sıklıkla kullanılan reklam araçlarındandır. Firmaların yaptığı işe göre yapılan KARTVİZİTlerde çeşitlilik göstermektedir. Bu KARTVİZİT çeşitlerinden bazıları şunlardır:

Standart KARTVİZİT

Profesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan KARTVİZİTlerin standart modelleri tek taraflı veya çift taraflı olabiliyor. Bunlar kuşe vaya bristole basılır ve parlak selefonlu KARTVİZİT  veya mat selefonlu KARTVİZİT  olabilir bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Standart KARTVİZİTler hem çok uygun hemde çok kısa zamanda üretildiği için çokça tercih edilebilmektedir.

Kabartma Laklı KARTVİZİT

KARTVİZİTinizin istediğiniz bir bölümünü kabartmalı olarak seçebileceğiniz kabartma laklı KARTVİZİTler, organize matbaa kalitesinde hazırlanıyor. Standart KARTVİZİT fiyatlarına göre farklılık gösteren kabartma laklı KARTVİZİTler, Üsküdar ofset tecrübeli grafikerleri tarafından tasarlanarak siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen yerlere istenildiği şekilde kabartmalar uygulanarak hazırlanıyor. İster düz kabartma laklı KARTVİZİT isterseniz özel kesim kabartma laklı KARTVİZİT isterseniz de oval kabartma laklı KARTVİZİT bastırabilirsiniz bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır.

Sıvama KARTVİZİT

Daha dayanıklı ve daha karizmatik bir KARTVİZİT bastırmak isterseniz tercihiniz mutlaka sıvamalı KARTVİZİTten yana olmalı. İki tane kart birbirine yapıştırılarak yapılan sıvamalı KARTVİZİTler, normalden daha dayanıklı ve kalın oluyorlar.ister 700 gr sıvamaı KARTVİZİT isterseniz 600 gr sıvamalı kabartmalı laklı KARTVİZİT bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Üsküdar ofset olarak sıvamalı kabartma laklı KARTVİZİTlerinizi istediğiniz şekilde tasarlayarak istediğiniz şekilde baıyoruz ve en geç bir haftada teslim ediyoruz.

Bizden Teklif Alın