Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
geri dönüşümlü malzeme baskı

geri dönüşümlü malzeme baskı

Geri Dönüşümlü Ürünler

Dünya genelinde çevreci ürünler her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. İnsanlar çevreyi düşünerek daha fazla dönüştürülmüş ürünler kullanmayı seçmektedir. Önceden kullanılmış olan malzemelerin tekrar kullanılarak başka ürünlerin üretilmesinin sağlanması şeklinde yapılan işlemler, dünya üzerinde atıkların azalması sebebi ile oldukça faydalıdır. Geri dönüşümlü ürünler olarak bilinen ürünler çok geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Dünyanın ve insanların geleceğini düşünenler için bu ürünler tavsiye edilmektedir.

Promosyon Geri Dönüşümlü Ürün Çeşitleri

Geri dönüşümlü ürünler çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Son yıllarda farklı ürünlerin üretiminde geri dönüşümlü materyaller kullanılmaya başlaması ile birlikte promosyon ürünleri içerisinde de kullanımı artmaktadır. Ürünlerin üzerine tampon ve serigraf baskı yanında UV baskı ile yapılan markalama sayesinde tanıtım ve reklam ürünleri haline gelmiştir. Promosyon amaçlı olarak kullanılan bu ürünler ile hem çevreye faydanız dokunur hem de firmanızın tanıtımını yapmış olursunuz.

Geri Dönüşümlü Ürün Seçenekleri

Atık maddelerin dönüştürülerek elde edilen çok fazla ürün seçeneği bulunur. Bloknotdefter, kırtasiye seti,post it,kalem kitap ayracıgibi ürünler en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bunlara ek olarak not kağıtları, yapışkanlı kağıtlar ve spiralli defter gibi seçenekler de promosyon amaçlı olarak değerlendirilebilecek ürün seçeneklerindendir. Bu ürünler görüntü olarak güzel ve oldukça kullanışlı ürünler olarak görülmektedir.

Bizden Teklif Alın