Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
led tabela

led tabela

LED TABELA

Firmamız Üsküdar ofset ‘in tasarladığı modern ve yenilikçi LED Tabela ve LED Tabela Sistemleri Sitemleri görsellik ve estetik yönünden son derece şık ve kullanımı kolay çok amaçlı tabela sistemleridir. Üsküdar ofset led tabela fiyatları olarak gerekse ürettiği led tabelaların dayanaklı ve kaliteli malzeme kullanarak istanbulda led tabela sektöründe öncüdür.

Neden LED Tabela:

Firmamız Üsküdar ofset ‘in tasarladığı modern ve yenilikçi LED Tabela ve LED Tabela Sistemlerinin özellikleri birçok kullanma sebebi vardır.

Led tabela fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Fakat üsküdar ofset led tabela fiyatlarını uygun fiyata mal ederken aynı zamanda kaliteli malzeme kullanmaktadır.

Bunların başlıca Sebenlerinden bir kaçı şöyle,

 LED Tabela yüksek aydınlatma teknoloji gücü sayesinde geceleri olduğu kadar gündüzleri de işletmenizin reklamını daha iyi bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

LED Tabela ve LED Tabela Sistemlerinin diğer özelliği ise işletmelerin diledikleri renkte reklamlarını yaptırabilmelerine olanak sağlamasıdır. Hatta günümüz teknolojisi sayesinde  led tabelalara videolar yüklenerek istenilen tüm reklamlar iç ve dış mekanda hizmete sunulabilmektedir.

Led tabelaların bir diğer özelliği ise reklam alanındaki görselleri istediğimiz zaman değiştirmemize olak sağlamasıdır. Diğer reklam malzemeleri tek kullanımlık olurken led tabelalar bu özellikleri sayesinde bozulmadan istenilen zamanda görsellerimizi ve reklamlarımızı değiştirebilmemize olanak sağlar.

Led tabalalarla üç boyutlu görseller  videolar kayan yazılar vb bir çok reklam alanı oluşturabilirsiniz.

Led tabelalar diğer malzemeler gibi güneşte solmaz . renk bozulmaları olmaz . diğer malzemelere göre daha uygundur. Bu özelliği sayesinde uygun fiyata şık bir görsel reklama sahip olabilirsiniz.

Kullanımı ve tkılması oldukça basittir.

Led tabela fiyatları ve led tabela hakkında bilgi almak sipariş vermek istiyorsanız bizi arayabilir. veya teklif formundan bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız 

 

Telefon: 0216 530 39 39

Telefon: 0 505 039 13 39

 

Bizden Teklif Alın