Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
ÜSKÜDAR ALÜMİNYUM KUTU HARF

ÜSKÜDAR ALÜMİNYUM KUTU HARF

ÜSKÜDAR ALÜMİNYUM KUTU HARF

Üsküdar Alüminyum kutu harf malzeme dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. İstediğimiz RAL koduna uygun boyanabilir. İşlemesi kroma göre daha kolaydır. CNC makinalarda kesilen alüminyum tabakalar istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harflerde alüminyum ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneği de mevcuttur ve içten LED ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.

ÜSKÜDAR ALÜMİNYUM KUTU HARF  Nerelerde Kullanılır?

Üsküdar Alüminyum metal harf, cepheden bağımsız bir zemine dizilebileceği gibi, mevcut zemin üzerine de ayrı ayrı dizile bilmektedir. Ancak, alüminyum kutu harfler ışıklı ise, harflerin dizileceği zeminin arka kısmına ulaşılıp elektrik hatlarının bağlanabilmesi gerekmektedir. Ulaşılamayan durumlarda kablo kanalı ile kablolar toplanabilir ancak görüntü kirliliği oluşturduğu için pek tercih edilmez.

Hizmet Bölgemiz;

Firma merkezimiz İstanbul da olup, başta Üsküdar  olmak üzere; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy, Zeytinburnu olmak üzere 39 ilçenin tamamında tabela reklam hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İstanbul merkezli firmalar için tüm Türkiye genelinde tabela ve reklam hizmeti vermekteyiz.

Bizden Teklif Alın