Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
folyo baskı ve uygulama

folyo baskı ve uygulama

FOLYO BASKI VE UYGULAMA

Folyo arka tarafı yapışkanlı ön yüzeyine genelde reklam yazılabilen düz zeminlere rahatlıkla uygulanabilen bir reklam tanıtım ürünüdür. Folyo baskı için kullanılmanın yanında desen harf veya logo kesimlerde de kullanılan bir malzemedir. Folyo ploter makinelerde rahatlıkla şekil verilebilmekle beraber Renkli kesim folyolarda mevcuttur buda baskı yapılmadan folyo kesimle istenilen logo vb. görsellere sahip olmanızı sağlar.

Folyo baskı denince akla gelen en iyi firmalardan biri olan Üsküdar ofset hem baskı hem kesim makineleri sayesinde sizlere istediğiniz ebat ve şekilde folyo baskı ve uygulamaları yapmaktadır. Folyo baskılar genellikle vitrin camlarında duvar görsellerinde tabela baskılarında kullanılan bir malzemedir. Folyo baskı ister direk düz zemine yapıştırabilir veya folyo baskıyı foreks, kompozit, pleksi veya polikarbon gibi malzemelerin üzerine dilediğiniz gibi uygulatarak kullanabilirsiniz.

Foreks ve fotobloklara folyo baskı yapılarak herhangi bir çerçeveye gereksinim duymaksızın eve ve iş yerlerinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Dilerseniz foreks ve fotoblok üzeri folyo baskı yapıldıktan sonra bunlara ayak takılarak taşınabilir ayaklı panolar yaptırabilirsiniz. Folyo baskı yapılacak zeminin düz ve tozlardan arınmış olması gerekir.  Bu folyo baskınızın ömrünü uzatır. Ve görünüşünün daha iyi olmasını sağlarsınız.

Bunun yanında folyo baskı yapılacak görselin kalitesinin yüksek olması gerekir. Buda folyo baskınızın daha iyi görünmesini sağlar.

Bizden Teklif Alın