Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar Acill Kaşe

Üsküdar Acill Kaşe

ÜSKÜDAR ACİL KAŞE

Üsküdar Acil Kaşe firmaların ismi ve iletişim bilgileri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gösterebilmek için kullanılan bir üründür. Üsküdar Acil Kaşe Özellikle firmaların muhasebe, lojistik ve insan kaynakları departmanları başta olmak üzere tüm departmanları için olmazsa olmaz bir ürün olan, kurumsal kullanımın yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilir.

Üsküdar Acil Kaşe ürününde önde gelen iki marka bulunur: Sırdaş Kaşe ve Trodat Kaşe. Bu iki kaşe markasına da farklı ebat seçenekleri ile Üsküdar ofsetten  kolayca ulaşabilirsiniz. Sırdaş Kaşe baskı ürünlerinde 25x8 mm (Tip 1), 38x14 mm (Tip 2), 47x16 mm (Tip 3) ve 55x20 mm (Tip 4) olmak üzere 4 farklı ebat seçeneği bulunmaktadır. Trodat Kaşe baskı ürününde ise 26x9 mm (Tip 1), 38x14 mm (Tip 2), 47x18 mm (Tip 3) ve 58x22 mm (Tip 4) olmak üzere 4 seçenek bulunur.

Üsküdar Acil Kaşe ürünü tüm sektörde kullanılan bir üründür. Bu nedenle de kullanım yerlerine göre farklı renk kaşeler tercih edilebilir. Üsküdar Acil Kaşe ürünlerinde ise 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır; siyah kaşe, mavi kaşe ve kırmızı kaşe. Tüm bu renk ve ebat seçeneklerinizden dilediğinizi Üsküdar ofset  ile kolayca sipariş edebilirsiniz

Size bir telefon yada bir mail kadar yakınız.

Acil kaşe için

 Arayın: 0505 039 13 39  Mail atın puzzlebasim@gmail.com

Bizden Teklif Alın