Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
baskılı stick şeker

baskılı stick şeker

Üsküdar Baskılı Stick Şeker

Çay veya kahve servisi yapılan her yerde ihtiyaç duyulan toz şeker, kafe, restoran ve büfelerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık gıdalar arasındadır. Buna bağlı olarak, stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızla tüketilmesiyle doğru orantılı olarak yüksek miktarlarda alım ihtiyacı doğurur.

Restoran ve kafelerde masalara konulan toz şeker paketleri müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme kolaylığı sağlar ve böylece çalışanlar meşgul edilmemiş olur. Özellikle self servis yapan yerlerde yoğunlukla tercih edilen ambalaj şeker, kullan-at özelliğiyle oldukça pratiktir. Çay veya kahve gibi sıcak içeceklerini alan müşteriler, şekerlerini de kendileri alırlar.

Üsküdar ofset’te 2 x 9.5 cm boyutuyla verebileceğiniz ambalaj şekerler 3 gram olarak doldurulur. Stick şeker dış kağıtlarında ise şık görünümüyle kuşe kağıt kullanılır. Baskılı stick şeker, diğer seçenekler olan baskısız şeker, açık toz şeker ve açık küp şekere kıyasla çok daha hijyeniktir. Bu hijyen ve logo baskılı bir ürün sunuyor olma durumu müşterileriniz için oldukça önemlidir ve markanıza değer katan etmenlerdir.

Sitemizden vereceğiniz baskılı şeker siparişleriniz Müşteri odaklı anlayışımızla sipariş öncesinden sipariş sonrasına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmeniz için çabalıyoruz. Tüm süreçlerde bize site üzerindeki iletişim kanallarından ulaşarak, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Siparişinizi oluştururken logonuzda kullanılan renk sayısına göre seçiminizi 1 veya 2 renk olarak yapınız.
  • logonuzun vektörel formatta olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde baskı kalitesinde bozulmalar yaşanabilmektedir.

 

Bizden Teklif Alın