Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
ÜSKÜDAR  FOLYO BASKI

ÜSKÜDAR FOLYO BASKI

ÜSKÜDAR  FOLYO BASKI

Üsküdar ofset  Folyo baskı , arkası yapışkanlı suya yağmura çamura dayanıklı güneşte çabuk bozulmayan  bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü  zemine özelliklede pürüzsüz düz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır. 

Arka yüzeyi yapışkan bir malzeme olan folyo dijital baskı sektöründe çok yoğun kullanılan bir üründür. Yapışkan yüzeyi sayesinde binaların cephe giydirmelerinde, araç kaplamalarında, vitrin reklamlarında, iç mekan dekorasyon tasarımlarında uygulama alanı bulmaktadır.

 Folyo baskı türü hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. Bu özelliği sayesinde hemen her yerde reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanında ölçü olarak ta istenilen her ebatta basılması folyo baskının daha çok tercih edilmesine olanak sağlamıştır.

Bunun yanında maliyeti düşük olan folyo baskılar uygulaması da basittir. Folyo baskılar arkası yapışkanlı olduğundan başka bir malzemeye gerek duyulmadan uygulanabilir.

Folyo baskı  ısıya dayanıklı bir malzemedir. Özellikle Cast Folyo denilen araç kaplamalarında kullanılan folyolar bu özellikleri sayesinde ısıtılarak uygulanmaktadır. Ve Folyo baskı  aracınızın istediğiniz görünüme kavuşmasına olanak sağlar.

Folyo baskı  uygulaması yapılan yüzeyin çok iyi temizlenmesi gerekmektedir. Bu Folyo baskılarınızın hem daha iyi görünmesini sağlar hem de Folyo baskılarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bizden Teklif Alın