Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Kartvizit

Kartvizit

Kartvizit

Kartvizit müşterilerinizle ilk buluşmada ona bırakacağınız izlenim açısından oldukça önemli bir izlenim bırakan reklam ürünüdür.. Üsküdar ofset Özgün bir tasarım ve kaliteli baskı ile Firmanızı ön plana çıkaracaktır. Kartvizit çok önemli tanıtım ve pazarlama aracıdır.

 

Üsküdar ofset  olarak hem sizin yaptığınız kartvizit tasarımlarına göre üretim yapabileceğimiz gibi uzman grafikerlerimizle de tasarım hizmeti vermekteyiz. 

 

Kartvizit kuşe, Fantezi ve Japon bristol kağıtla uygulanabilir. Düz Kesim ve özel kesim yapılabilir. Ayıca 350 gr mat kuşe, 700 gr sıvamalı kalın kartvizit, kalın karvizit kabartma laklı Kartvizit, şeffaf kartvizit, ve özel kartvizit üretimlerimiz mevcuttur.  1000 adet ve acil olmayan kartvizitlerde genellikle ofset baskı tekniği uygulanır. Acil ve az adetli kartvizitler için ise genellikle Dijital baskı tekniği kullanılır.

Ofset baskı tekniğiyle basılan kartvizitler genellikle daha kaliteli çıkmaktadır. Bunun yanında ofset baskı tekniğiyle basılan kartvizitlerde kalıp kullanıldığı için ucuz ve kaliteli olmasına rağmen geç ve en az 1000 ve katları sayısında çıkmaktadır.

Kartvizitlerin basım zamanı ve fiyatı kartvizit özelliğine göre değişmektedir. Mesela ucuz ve birazda erken bir kartvizit istiyorsak mat selefonlu tek taraflı kartvizit tercih etmemiz gerekiyor. Ama acil değilse ve fiyat konusun dada pek düşünmüyorsanız sizin için sek kartlar veya kabartma laklı kartvizitle daha çok tercih edilmektedir.

Bizden Teklif Alın