Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
dijital baskı

dijital baskı

TABELA MATBAA DİJİTAL BASKI VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı,günümüzde sıklıkla kullanılan reklam ürünlerinin genel adıdır.Üsküdar ofset olarak sizelere  Dijital baskı alanındada en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik.

Dijital baskı diğer baskı türleri gibi çoklu adette üretim yapılmasına gerek yoktur ve Dijital baskı istenilen her ebatta baskı yapabilme olanağı sağlar. Dijital baskı denilince akla ilk gelen malzemelerin başında Folyo baskı gelmaktedir. Folyo baskı kendiliğinden yapışkanlı olan malzemedir. Folyo baskı hemen her yüzeye uygulanabilir. bunun yanında pürüzlü yüzeylerde Folyo baskı  genelde foreks denilen bir malzemeye sıvanarak istenilen her yüzeye yapıştırılabilir. ve Folyo baskı  sayesinde istediğiniz netlikte ve ölçüde reklamınızı bastırarak astırabilirsiniz. 

Bir diğer Dijital baskı ürünüde one way vision baskı dır. one way vision baskı da aynen Folyo baskı gibi kendiliğinden yapışkanlı bir malzemedir. one way vision baskı Folyo baskıdan farkı ise içerden bakınca dışarıyı görebilmeniz dışardan bakılınca içeriyi görememenizdir. one way vision baskı nın bu özelliği sayesinde siz reklamınızı yaparken aynı zamanda ışığınız ve güneşiniz kesilmez. yani içerisi hep aydınlık olur. 

Diğer bir Dijital baskı ürünü ise Branda baskıdır. Branda baskı folyo baskıdan farklı bir malzemedir. arkası yapışkanlı olmamakla birlikte genellikle afiş olarak asmak için kullanılır. Branda baskı sağlam olmasından dolayı büyük ebatlardaki afişler için kullanılır.

Diğer Dijital baskı ürünleri 

mesh baskı

duratrans baskı

canvas baskı

vinil baskı

tabela

cam giydirme

cast folyo baskı

bayrak baskı

poster baskı

ve daha bir çok baskı türü için www.uskudarofset.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bizden Teklif Alın