Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
katalog

katalog

KATALOG BASKI

Katalog, bir firmanın verdiği hizmet veya ürünlerinin tanıtım aracıdır. Kurumsal firmaların kendilerini ifade etmek ve tanınmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog, istenilen amaca kolayca ulaşılmasını sağlar. Çok sayfalı, tel veya iplik dikişli ya da sert kapaklı, lüks ciltli uygulamaları mevcuttur. Gofre kabartma, kısmi lak, mat veya parlak selofan, yaldız baskı gibi ekstra uygulamalarla, kataloğun albenisi arttırılabilir. Kataloğun kalitesi, tanıtılan ürünün kalitesini yansıtmakta ve marka değerini de temsil etmektedir.

Katalog genellikle mat veya parlak 105 gr. Kuşe, mat veya parlak 135 gr. Kuşe, mat veya parlak 150 gr. Kuşe  , mat veya parlak 170 gr. Kuşe veya 200 gr kuşe veya siz müşterilerimize özel ebat veya kağıda istediğiniz özellikte kaliteli baskılar yapılabilmektedir.

Sizin yapmanız gereken sadece istediğiniz katalog modellerinden seçerek istediğiniz ebat ve gramajı seçmektir gerisini son derece işinde uzman grafikerlerimizle tasarımı yaptırıp istediğiniz kağıda istediğiniz sayıda baskı alabilirsiniz.

İletişim için 0505 039 13 39 numaralı telefonumuzdan ister arayın isterseniz watsaptan mesaj gönerin

Bizden Teklif Alın