Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
baskılı kalem

baskılı kalem

Logo Baskılı Plastik Tükenmez Kalemler

Üsküdar ofset Promosyon kalemler Hem tasarımı hem de mürekkebinin kurumaması, donmaması ve dışarıya akmaması, ucuz olması gibi özellikleri nedeniyle, uzun yıllar kullanıma olanak sağlayan plastik kalemler, günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarındandır. Birçok farklı tasarıma sahip olan kalemler, bir nevi alışkanlık haline gelmiştir. Özellikle iş dünyasında ve eğitim kurumlarında her masayı süsleyen bu kullanışlı kalemler, firmaların bütçelerini zorlamadan, uygun fiyatlarla reklam yapmalarına da olanak sağlamaktadır. Bu promosyon ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılarken, amaçlanan tanıtımı da en iyi şekilde yaparlar.

Promosyon Plastik Kalemler

Promosyon plastik kalemler, kurumların uygun fiyatlarla, hem müşterilerine hem de potansiyel müşterilerine dağıtarak reklamlarını yaptıkları kalemlerdir. Bu kalemlere, baskı makineleri kullanılarak firmaların, derneklerin, bakanlık ya da firmaların logoları ve sloganları yazılır. Özel olarak tasarlanan, üzerinde kurumların iş alanı ve iletişim numaraları da yer alan baskılı kalemler, doğrudan hedeflenen kitleye dağıtılır. Baskılı promosyon kalemler, yüksek çözünürlükleri ve basım teknikleri nedeniyle yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Plastik kalemler de gelişen teknolojiden nasibini almıştır. Akıllı telefonların ve tabletlerin üretilmesi bu ekranlara uygun materyalleri de kullanmayı zorunlu hale getirmiştir. Dokunmatik veya touch pen veya ekran kalemi denilen tepesi yumuşak kauçuktan yapılmış kalemler promosyon sektörünün vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Basmalı plastik tükenmez kalem ve çevirmeli tükenmez tükenmez kalemler hali hazırda bilinen ve sıklıkla talep edilen ürünler olmaya devam etmektedir.

Promosyon Plastik Kalem Siparişi Verilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon ürünü olarak dağıtılan baskılı kalemler sipariş edilirken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bunlar;

  • Promosyon kalem üzerine basılacak olan logonun yüksek çözünürlükte olmasına dikkat edilmelidir.
  • Promosyon kalem üzerinde, müşterilerin firmalara kolaylıkla ulaşabilmeleri adına, mümkünse telefon numaraları gibi gerekli bilgiler yer almalıdır.
  • Kolay yazan ve kaliteli mürekkebe sahip olan kalemler tercih edilmelidir.

 

Bizden Teklif Alın