Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
TABELA MATBAA DİJİTAL BASKI VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ

TABELA MATBAA DİJİTAL BASKI VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ

TABELA MATBAA DİJİTAL BASKI VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ

TABELA

Tabela, günümüz teknolojisi ne kadar ilerlerse ilerlesin markanızın tanıtılması için en uygun ürünlerin başında gelmektedir.Firmanız kurulduğu anda ilk yapmanız gereken firmanıza uygun Tabela seçimini yapmaktır. Tabela konusunda yapacağınız seçimi yaparken size en iyi yardımcı olacak firma şüphesiz üsküdar ofset Tabela dır. 

üsküdar ofset Tabela  olarak Uzman ekibimiz ve geniş makina parkurumuz ile reklamınızı en iyi şekilde yapmak için biz hazırız! Tek yapmanız gereken bizi aramak.Özgün fikirlerden yararlanarak işinizin tasarım, imalat ve montajını usta ellerin dokunuşu ile yapmak için hizmetinizdeyiz.Müşteri memnuniyeti ile birlikte tüm aşamaları titizlikle takip ediyoruz.Satış öncesinde ve sonrasında gelişen ve değişen tüm ihtiyaçlarınızı takip etmeye devam edeceğiz.

üsküdar ofset Tabela kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi hizmetleri en iy fiyatlara yapmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır.üsküdar ofset Tabela müşteri odaklı çalışmaları sayesinde size en uygun Tabela hizmetini sunmaktadır. Tabela  konusunda her geçen gün artan tecrübe ve müşterilerimize verdiğimiz güvenle kendimizi geliştirmeyi kendimize ilke edindik. Tabela  yaptırırken en iyi malzemeleri en uygun fiyata sunmaya özen gösteriyoruz. şıklı ve Işıksız Tüm Tabela Modellerini Üretmekteyiz.Geniş Ürün Yelpazemiz ve Profesyonel Tasarımlarımızı Birleştirerek, Hayalinizdeki İş Yeriniz İçin En Güzel Tabelayı Yapmaya Hazırız.yapmış olduğumuz Tabela  çeşitleri ;

Pleksi kutu harfler tabela

Pleksi kutu harf tabelada parlak ve göz alıcı olması,müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle en çok kullanılan harf modelidir.Dikkat çekmesinin yanı sıra Pleksi kutu harf tabela diğer tabelalara göre daha uzun ömürlüdür.Renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih edilmektedir. Pleksi kutu harf tabelaları müşterinin isteğine göre ışıklı Pleksi kutu harf tabela   yada ışıksız Pleksi kutu harf tabela  yapılabilmektedir.

*Paslanmaz kutu harf tabela

Paslanmaz kutu harf tabela Uzun ömürlü kullanıma göre üretilmiştir. Paslanmaz kutu harf tabela yapımında kullanılan malzemeler; Krom, Gold krom, alüminyum ve pleksi glassdır. Bu malzemelerin hepsi hava şartlarına karşı uzun vadede dayanıklılık göstermektedir. Krom  metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekorasyon işindede kullanılabilir.

*Alüminyum kutu harf tabela

Alüminyum kutu harf tabela modellerinde oldukça kullanışlı bir üründür.Kesim makinaları sayesinde istenilen şekil verilip el işçiliği ile yanak dönülerek kutu haline getirilir.Diğer kutu harf tabela modellerinden farkı ise istenilen ral kodunda boyanabilir.Kurumsal bir firmanız var ise firmanızın logo ve harflerini istenilen renkte elde edebilirsiniz.Oldukça sağlam bir malzemedir.Büyük boyutta harfler yapmak için idealdir.

*Oyma tabela

Oyma tabela kompozit, alüminyum, paslanmaz ve pleksi gibi malzemeler makina ile istenilen şekilde ve yazılarda oyularak içine pleksi yapıştırılır ve aydınlatılabilir.Oldukça sık kullanılan modeldir.İşçiliği kutu harfe nazaran daha az olduğu için fiyat olarakta diğerlerinden daha uygundur.Uzak bir mesafeden daha iyi okuyabilirsiniz.

*Vinil germe tabela 

Vinil germe tabela demir kasa yapılıp,brandaya  istenilen baskının yapılmasıyla beraber yapılan kasaya gerdirilip alüminyum köşebent ile etrafı kapatılır.Montajı oldukça kolaydır.Fiyat olarak en uygun tabeladır. aynı zamanda Vinil germe tabela  baya sağlam ve dayanıklıdır. Vinil germe tabela üzerine istenilen baskının yapılması onu sıkça kullanılabilir bir malzeme olmasını sağlar.

 

Bizden Teklif Alın