Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Roll up baskı

Roll up baskı

ROLL UP BANNER

Üsküdar Roll up bannerlar, fuarlarda, kongrelerde, seminerlerde, mağazalarda, üniversitelerde ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılabilir. Roll up banner mekanizmamız garantili ve kalitelidir. Roll up banner ölçüleri 200x80 cm, 200x85 cm, 200x100 cm, 200x150 cm ebatlarında olabilir. En uygun Roll up banner fiyatları için e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılar son teknoloji Mimaki dijital baskı makineleri ile tercihinize göre 410GR Avrupa vinil veya özel roll up kağıdı kullanılarak yapılır, baskı kalitesi ve çözünürlük tatmin edici olup sağlam mekanizmalarınız üstünde yeni baskılar kullanılabilir. Rollup banner kasası alüminyumdur ve kendinden ayaklıdır. Kendi taşıma çantası vardır. 

Hazır tasarımlar için teslimat süresi en geç 1 iş günü olup kurulum için herhangi bir el aracına gerek yoktur, bir dakika içinde kurulur ve reklamınızı etkili bir şekilde yaparsınız. Kolay kurulum özelliği ve rahat taşınabilir olması, fazla yer kaplamadığından her alanda kullanılabilmesi gibi avantajlarıyla reklam alanında öne çıkan Roll up bannerlar, çözüm ortağınız Üsküdar Ofset’te…

Bizden Teklif Alın