Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kartvizit

kartvizit

Matbaa  ve Dijital Baskı

Matbaa Ürünleri

Kartvizit

Kartvizit, ticari hayatta firmanız veya şahsınızın muhatabınıza tanıtımında oluşturulan ilk temas aracı olan matbaa ürünüdür. İnsan ilişkilerinde de geçerli olan; ilk sekiz-on saniye içerisindeki etkileşim bağlamında, karşı tarafa verilmesi istenen imajın oluşturulmasında önemli bir işleve sahiptir. Ayrıca bu özelliğinin dışında satış aracı unsuru olarak da ek bir faydası vardır. Bu ve benzeri sebeplerle kartvizit basımı konusunda ayrı bir özen ve titizlik göstermekteyiz. Firmalara yada kişilere özel tasarımlarımızı kaliteli baskı ve baskı sonrası özenli işçiliklerimiz ile birleştirip sizlere en iyiyi sunmaktayız.

kartvizit ebat ve özellikleri:
- 300 - 350 gr Kuşe kağıda baskılı kartvizitler ( tek yüz kartvizitler  veya arkalı önlü baskılı kartvizitler , tercihen selefonlu- selefonsuz kartvizitler, gofreli kartvizitler, yaldızlı kartvizitler, kısmi laklı kartvizitler )
- Sıvamalı Kartvizitler (Daha kalın ve dikkat çekici olması için 2 kağıdın birbirine sıvandığı kartlar)
- Tuale baskılı Kartvizitler ( 280 gr tuale ve özel fantezi kağıt kataloglarından seçilen kağıda göre üretilen kartvizitler)
- PVC li kartvizitler (300 gr kuşe kağıda yapılan baskı sonrası pvc kaplanıp oval kesim yapılan kartvizitler)
- Özel kesimli ve ebatlı kartvizitler ( tercihe göre istenilen ebat ve kesim şeklindeki kartvizitlerdir).
- Japon Bristol Kartvizitler (özel bir kağıt olan Japon Bristol üzerine yapılan baskılardır. 315 gr ve 350 gr gibi seçenekleri mevcuttur.)
- Ekonomik Üterim Kartvizitler ( Toplu halde üretimi yapılan 7-10 iş gün içerisinde hazır olabilen kartlar)

Bizden Teklif Alın