Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Dijital

Dijital

DİJİTAL BASKI

18 yıllık tecrübemizle görsel tanıtım uygulamaları, tabela sistemleri imalat ve uygulama alanlarında son sistem makine parkurumuz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif, ölçü alma ve tasarım yapma süreçlerinden isteğinize size en uygun görsel tanıtım, ışıklı ve ışıksız tabela, araç kaplama uygulamaları, vinil ve folyo baskı, afiş işlerinizde çözüm ortağınızız.

Üsküdar ofset Dijital baskı ofset baskıya göre daha büyük ebatlarda baskılarınızı rahat bir şekilde yapılmasına olanak sağlar . bunun yanında baskılarınız daha canlı ve suya dayanıklı olduğundan dış mekanlar için çok daha uygundur. Onun içinde daha fazla kitleye markanızı tanıtmanıza olanak sağlar.

Üsküdar ofset Dijital baskı  olarak Afiş Baskı, Mech Baskı, Saten Baskı, Folyo Baskı, Vinil Baskı, Poster Baskı, Canvas Baskı, Blackout Baskı, Pet Film Baskı, PP Kağıt Baskı, Duratrans Baskı, Flama Bayrak Baskı, Folyo – Harf Kesim, Uv Baskı Çözümleri, Roll up Banner Baskı, One Way Vision Baskı, Fotoğraf Kağıdı Baskı, Ecosolvent Baskı Çözümleri, Fotoblok, Forex Baskı ve Sıvama ve benzeri birçok baskı çeşidini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Üsküdar ofset olarak en profesyonel grafikerlerimiz ve uygulama elemanlarımızla hayallerinizin çok ötesinde görsellerle markanızın değerini arttırıyoruz ve markanızın insanların hafızasında yer edinmesini sağlıyoruz. Dijital baskıda baskılarınızı en baştan alarak uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

ÜSKÜDAR OFSET DİJİTAL BASKI da izlenecek yollar;

  1. Üsküdar ofset iletişim adresinden bizimle iletişime geçmek
  2. Dijital baskılarınızın nereye asılacağına karar vermek
  3. Çalıştığınız sektöre en uygun baskı malzemesine karar vermek.
  4. Üsküdar ofsetin profesyonel grafikerleriyle ortaya hayalini kurduğunuz dijital baskının tasarımını hazırlamak
  5. Üsküdar ofsetin son teknoloji dijital baskı makineleriyle basımını sağlamak
  6. Dijital baskılarınızı  gönül rahatlığıyla biz ustalarımıza uygulatmak

 

ÜSKÜDAR OFSET olarak Kadıköy Dijital baskı, Üsküdar Dijital Baskı, Eminönü Dijital baskı, Şişli Dijital baskı, Ataşehir Dijital baskı, Maltepe Dijital baskı, kısacası İstanbul , Türkiye ve Dünyanın heryerine hizmet vermekteyiz. tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

 

 

Bizden Teklif Alın