Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
üsküdar sticker baskı

üsküdar sticker baskı

Üsküdar Sticker Baskı Nedir?

Sticker baskı, işletmenizi tanıtmak ve marka bilinirliğini artırmak için düşük maliyetli reklam çeşididir. “Sticker” İngilizce kökenli kelimedir. Potansiyel müşteriler arasında marka değerini yükseltmek için bir takım etiket ya da baskı çıkartması olarak bilinmektedir. Geçmişten günümüze değişkenlik gösteren bu çıkartma türü artık önemli reklam aracı olarak kullanılmakta ve potansiyel müşteriyi yükselterek ucuz maliyet ile yüksek kazanç sağlamanın etkili yollarından biridir. Sticker sadece iş alanlarında sınırlı kalmıyor. Birçok alanda kullanılmaya başlayan Stickerlar, duvar kâğıdı, ürün, doğum günü, düğün vb. birçok etkinlikte de artık karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

Sticker Baskı Ne İşe Yarar?

Sticker birçok dekorasyontasarımlarında kullanılmaktadır. Sticker baskılarının en çok kullanıldığı alan dekorasyondur. Günümüzdetrend olarak en çok dekorasyon firmaları tarafından ev, cafe, mağaza, şirket ve benzeri alanlarda kişilerin baktığında hoş bir görüntü görmeleri için yapılan uygulamalar duvar veya kapı gibi kullanıma yakın olan yerlere yapıştırılır. Ev veya işyerinizde duvar, kapı, mobilya veya farklı zemin üzerine uygulayacağınız bin bir çeşit sticker modelleri, www.uskudarofset.com adresinde mevcut. Manzara baskılarından, şehir siluetlerine veya figürlere kadar birçok seçeneğin yer aldığı işletmemizde online sticker tasarımı da yapabilirsiniz.

Sticker Nasıl Yapılır?

Sticker yapışkanlı malzeme olan vinil üzerine veya çeşitli baskı kâğıtlarının yüzeyine profesyonel olarak hazırlanan parlak ve güçlü çıkartmalardır.Sizde ticari amaçlı ya da ev, iş yeri, ofis gibi kullanım alanlarınıza dekorasyon amaçlı uygulayacağınız sticker baskılarınızı Dijital baskı işletmemizden sipariş verebilirsiniz. Sizlere sunmakta olduğumuz zengin ürün seçeneği ile her bütçeye uygun olan sticker baskı fiyatları vardır.

Bizden Teklif Alın