Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Dijital baskı

Dijital baskı

Dijital Baskı

Üsküdar ofset olarak Dijital baskı konusundaki uzmanlığımız rakipsizdir. En yeni teknoloji dijital baskı makinalarımız ve doğru renk kodları sayesinde tam ’da istediğiniz sonuçları elde ediyoruz.
dijital baskı ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimiz için tavsiyeler ’de bulunuyoruz. Bu doğrultuda en uygun maliyet ve sonucu çıkarıyoruz.


Dijital baskı işleriniz ’de adet ne olursa olsun en kısa sürede teslimat edeceğimizi taahhüt ediyoruz.
Gelişen teknolojiye, ayak uyduran dinamik yapımızla size dijital baskı işlerinizde sınırsız çözüm sunuyoruz.
Profesyonel ekibimiz ve çalışkan kadromuz ile sizlere sunduğumuz sonsuz ürün gamını kısa zamanda ve doğru renklerle, servis ediyoruz.
Dijital baskı , ofset baskının aksine düşük miktarlar için ekonomiktir. Ayrıca, her baskı sayfasındaki değişken verilerini yazdırma avantajı vardır. Örneğin, tek tek adreslinmiş bir davetiye.

Dijital Baskı en hızlı baskı yöntemidir.
Dijital baskı hizmetlerimiz.
siyah beyaz ve renkli fotokopi
Dijital tarama
print out
sticker baskı
etiket basımı
broşür baskı
serigrafi baskı
fotoğraf baskı
Ofset baskı
Renkli kopyalama
Birebir baskı
renkli ve siyah beyaz baskı
zarf baskı
Kitap baskı
 

plotter A3 renkli ve siyah beyaz baskı

yaka kartı, masa isimliği, adres etiketi, alan karşılama, bagaj etiketi, kapı kolu askısı (Rahatsız etmeyin kartı), su şişesi etiketi, baskılı boyun ipi, cepli dosya, menü, defter, davetiye, sertifika, fotoğraf baskı ve çerçevesi, sertifika kabı, zarf üzeri 4 renk baskı, karton, bez, spiral, ısısal cilt, fantezi zarf, kitap ayracı, seperatör, ilaç kutusu, klasör yapımı, özel kesimli kart, kartela, pvc kaplama her boy, kavanoz etiketi, not kağıdı kutusu gibi dijital ortamda basılabilecek her türlü işi size Mimaki , Xerox ve Kyocera  markalı makine parkurumuzla dijital baskı merkezimiz hizmetinizdedir.

Bizden Teklif Alın