Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kapı askılı broşür

kapı askılı broşür

Kapı askılı broşür

 

Broşür: Kurumsal bir firmanın veya satın alma odaklı bir ürünün tanıtımına yönelik kullanılan baskılı bir tanıtım materyalidir.
Potansiyel müşterinizin hizmetinizden veya ürününüzden haberdar olmasını, teknik özelliklerini, bilgilerini ve resimlerini değerlendirmesi ile sizi tercih etmesini sağlayan bu etkili tanıtım ürünün
kullanım şekline göre çeşitleri bulunmaktadır.
Flayer: Tek yapraklıdır, ön ve arka baskılı olarak basılabilir, A6 , A7 , A5 ve A4 boyutlarında kullanılabilir.
Kırımlı - Katlamalı Broşürler; Stratejik satış amacına göre şekillenen katlamalı broşürler bu amaca uygun olarak; Tek kırımlı, iki kırımlı, üç - dört - beş kırımlı olabilmekte ve yine potansiyel müşterinin kullanım kolaylığına göre katlanmaktadır.
telematbaa.com´da listelenen ve en çok talep gören broşür çeşitleri; 
Tek kırımlı : 10 x 21 cm.  A5 Tek kırımlı, A4 Tek kırımlı, A3 Tek kırımlı
Çift Kırımlı: 10 x 21 cm. A5 Çift Kırımlı, A4 Çift Kırımlı
Özel amaçlar için kullanıma uygun 3 - 4 kırımlı üretimlerimizde bulunmaktadır.
Kapı Askısı Broşürleri: Yine amaca uygun tanıtım yapısına göre şekillenen diğer bir tanıtım broşürü de daire kapılarına asılan broşür çeşididir. telematbaa.com da geniş bir ürün yalpazesine sahip tanıtım unsurudur.
Laminasyon: Broşürlerin yıpranmasını engelmek ve/veya müşterilerinizin beğenisini kazanmak için broşür üzerine Uvi Lak veya mat yada parlak selefon kaplama yapılabilmektedir.
Kısmi - Kabartma Lak Uygulamaları; Laminasyon uygulamasından sonra logo veya göze çarpması istenen slogan ürün resmi gibi odaklar ayrıca lak kaplanabilmektedir.

Tasarım Süreci; üsküdarofset.com´da broşür tasarımları her müşterimizin ürünü veya hizmetine yönelik özel olarak tasarlanmakta hazır şablonlar kullanılmamaktadır. Bir müşteri için kullanılan görsel bir başka müşterimiz için kullanılmadığı gibi gereğinde özel resim uygulamaları yapılarak farkındalık oluşturulmakta, en kaliteli kağıt ve baskı ile müşterilerimize %100 kalite garantisi, %100 iade garantisi ile hizmetimiz sonuçlandırılmaktadır.

Bizden Teklif Alın