Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Üsküdar ofset

Üsküdar ofset

Üsküdar dijital baskı, ofset baskı tabela

Türkiye’nin Sayılı matbaalarından biri olan Üsküdar ofset  Sizlere Matbaa baskılarının yanında Dijital baskı ve Tabela Hizmetler’de sunmaktadır.

Yenilikçi hizmet anlayışımızla sunmuş olduğumuz Matbaa Dijital baskı ve tabela hizmetleriyle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz.

 . Matbaamızın imalatları arasında olan dijital baskı, ofset baskı, lazer kesim ve kazıma, uv baskı, metal kazıma, iç ve dış mekan baskısı gibi birçok baskı çeşidini sizlere sunmakla kalmayıp baskı öncesi tasarım keşif  baskı sonrası uygulama  işlerinizi de yapmaktayız.

Üsküdar ofset ile reklam ajansları, matbaa, grafiker ve baskı ürünlerine ihtiyaç duyan herkes için bizlerden destek alarak hiçbir grafik programına ihtiyaç duymadan sipariş vermenizi sağlıyor. Üstelik bu siparişlerinizi acil olarak bir iş gününde sizlere verme imkanı ve bunu çok düşük fiyatlara yapıyor.

Üsküdar ofset sizlere kaliteli avantajlar ve en uygun fiyatlarla firmanız için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Kendinizi ve firmanızı tanıtmak için en önemli ihtiyacınız olan kartvizit tasarımını Üsküdar ofsetten rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Üstelik grafik ücreti ödemiyorsunuz. Tasarımını yaptıktan sonra nasıl olması gerektiği tamamen sizin elinizdedir. Acil baskı seçeneği ile mat kuşe kartvizittuale kağıt kartvizitmat selefonlu kartvizit seçenekleri ile bir iş gününde kargoya verelim veya sizlere teslim edelim. hiç yorulmadan kartvizitiniz ayağınıza gelsin. Benim zamanım var özellikli kartvizitim olsun ama ucuz olsun derseniz sizin içinde en çok sattıklarımızdan şeffaf kartvizitkabartma laklı kartvizit, kısmi laklı kartvizit, sıvamalı kartvizit, özel kesimli kartvizit  için  tasarım yapıp baskıya verebilirsiniz. Yani acil baskı veya ekonomik baskı seçeneklerinden de yararlanarak kendi kartvizitinizi kendiniz tasarlayıp kaydedip, çıkış alıp kontrol edip baskıya verebilirsiniz.

Bizden Teklif Alın