Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Şeffaf Folyo

Şeffaf Folyo

İstanbul Şeffaf folyo baskı

Üsküdar Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyo baskının şeffaf olanı olmaktadır. Üsküdar ofset şeffaf folyo Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşidinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadırlar.

Şeffaf folyo baskı nerede kullanılır?

Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Mağaza vitrinlerinde arkasını neredeyse net bir şekilde göstermesini sağlar. Şeffaf folyo baskı dış mekanda kullanımının yanı sıra, iç mekanda da kullanılabilmekte olan bir malzemedir. Cam, pleksi, gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Uygun şeffaf folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli şeffaf folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

Şeffaf folyo baskı çeşitleri nelerdir?

Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır.

Şeffaf folyo baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Şeffaf baskı içerden yapıştırılır.

Şeffaf Folyo baskı uygulamasında ne tür mürekkep kullanılır?

Folyo baskı bir dış mekan ürünüdür bu nedenle solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Üsküdar ofset olarak bizim kullandığımız makinalar eco solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır.

Şeffaf folyo baskıda ne tür malzeme kullnılır?

Folyo; baskı makinasından çıktıktan sonra ortalama 3 saat dinlenmesi gerekir. Bunun dışında uygulamaya hazırdır. Şeffaf folyo için bir ragle ve falçata olması yeterlidir.

Şeffaf Folyo baskı nasıl korunur?

Şeffaf folyo baskıya uzun ömürlü olması için laminasyon atılabilir. Bunun dışında uygulanacağı alan temiz ve pak olmalı. Uygulama sırasında toz, nem, rutubet, gibi etkenler folyonun erken bozulmasına neden olur.

Şeffaf folyo baskı iç mekanda kullanılırmı?

Şeffaf folyo baskı bir dış mekan ürünüdür. Fakat iç mekandada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın