Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
Kompozit Oyma

Kompozit Oyma

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Bir diğer adı da Alü-kobant tır. Kompozit malzemeler tabaka tabaka satılırlar.  Kompozitler belirlenen ölçülerde derzlenir.

Tabela için profilden bir kasa yapılır ve yapılan kasaya  derzlenen kompozit oturtturulur. Yekpare tek parçaymış gibi bir görünüm elde edilen tabela da şık bir görünüm elde edilir.

Kompozit oyma tabelada kompoiztin oyulan yerleri arkasından istenilen renklerde pleksiglas malzeme arka kısmından yapıştırılıp silikonlanır.

Piyasada Genellikle fluoresan tesisatlı kompozit oyma tabela olsa da  led ışıklı sistemlede tabela aydınlatılabilir. Kompozitt oyma tabela üretim ve montajını uygun fiyatlarla yapmaktayız.

 

Üsküdar Ofset Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir’ e ulaşan geniş servis ağı deneyimli personeliyle tabela fiyatını ucuza bulabileceğiniz yegane tabela reklamcısıdır. Üsküdar Ofset tabela reklam ile alakalı her ihtiyacınız karşılayacak çözümler sunar. Tabela Markanızı öne çıkaran kurumsal kimliğinize değer katan, saygınlığınızı arttıran ilk bakışta sizi temsil eden yüzünüzdür. Reklamcılık sektöründe deneyim, birikim, çözüm Üsküdar Ofsette. Totem Tabela, Yönlendirme Tabelası, Kutu Harf Tabela, Stand Uygulamaları, Işıklı Led Tabela Üsküdar Ofsette sizleri bekliyor.

Bizden Teklif Alın