Üsküdar Ofset / Matbaa Hizmetleri
kartvizit basımı

kartvizit basımı

Üsküdar Kartvizit

Üsküadar ofset olarak hem sizin yaptığınız kartvizit tasarımlarına göre üretim yapabileceğimiz gibi uzman grafikerlerimizlede tasarım hizmeti vermekteyiz. 

Kartvizit sizin ve şirketinizin müşterilerinize ilk izlenimlerinizde önemli bir araçtır. Üsküdar ofset Özgün bir tasarım ve kaliteli baskı ile sizi ön plana çıkaracaktır. Kartvizit çok önemli tanıtım ve pazarlama aracıdır.

Kartvizit kuşe, Fantezi ve Japon bristol kağıtla uygulanabilir. Düz Kesim ve özel kesim yapılabilir. Ayıca 350 gr mat kuşe, 700 gr sıvamalı kalın kartvizit, kalın karvizit kabartma laklı, şeffaf kartvizit, ve özel kartvizit üretimlerimiz mevcuttur.  Ayrıca 100 adet gibi düşük adetleri ihtiyaçlarınızıda yapmaktayız.

Fantazi kartvizit, Selefonlu kartvizit ve Özel kartvizit, şeffaf kartvizit ve Kalın gibi pek çok seçenek sonulmaktadır

kartvizit için Üsküdar ofset..... 

Kalın Kartvizit (sıvamalı Kartvizit)

Kalın kartvizit yani sıvamalı kartvizit Üsküdar ofset üretim çeşitlerimizden biridir. Kalın kartvizitler iki kart kalınlığındadır. Üzerine kabarık lokal lakda yapılmaktadır. Kalın kartvizit köşe kesimli ve değişik kesim şekillerinde olabilmektedir. Kalın kartvizit sertliği ile kredi kartı kalınlığındadır.

 

Üsküdarda kalın kartvizit üretimi yapan matbaayız. Kalın kartvizit üzerine kabartma lak uygulamaktayız. Kalın kartvizitte, köşeler yuvarlak veya şekilli olabilir. Kalın kartvizit yani sıvamalı kalın kartvizit fiyatlarımız uygundur. Kalın kartvizit firmanıza prestij sağlar. Kalın kartvizit dayanıklıdır. Kalın kartvizit 700 gr kartvizittir. Kalın kartvizit uzun süre kullanıma uygundur. Kalın kartvizit üretim süremiz en fazla 7 iş günüdür. Kalın kartvizit ihtiyaçlarınız için sizlerin yanındayız.

Üsküdar Özel kartvizit

Sıvamalı Kartvizit , gofreli Kartvizit, kabartma laklı veya laklı çok özel kartvizit örneklerimiz bulunmaktadır. Kartvizitinizle fark yaratmak için bizi arayın.

Bizden Teklif Alın